Iegāde, uzturēšana un kurināšana – viss par kamīniem un krāsnīm
Foto: Shutterstock

Ziemas sezonā vairāk nekā jebkad apsveram iespējas iepazīties ar informāciju par dažādiem apkures veidiem, interesējamies par to, kā rūpēties par esošajiem siltumnesējiem. Tāpēc ''Tava Māja'' apkopoja veidotos rakstus, kur var iepazīties ar speciālistu ieteikumiem, meklējot kamīnu, kas jāzina par melno darbu uz jumta, kā kurināt podiņu krāsnis un citus vērtīgus priekšlikumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja esi lēmis par labu kamīnam, bet īsti nezini, pēc kādiem priekšnosacījumiem izvēlēties mājoklim piemērotāko, palūko šeit meistara ieteikumus apdares materiāliem, vietas piemērošanai, lietošanai un uzturēšanai darba kārtībā.

Savukārt podiņu krāsns īpašniekiem jo īpaši jāpievērš uzmanība to kurināšanai, jo pārkurinātas krāsnis ilgi nekalpos, tāpat būtiski lietot piemērotāko malku, izgrābt pelnus un laikus aizvērt aizbīdni. Par to visu vairāk lasi šeit.

Vai tā būtu podiņu krāsns vai kamīns, svarīgi vienmēr izmantot kvalitatīvu malku, tāpēc noderīgus padomus šajā jomā atradīsi šeit, savukārt par melno darbu uz jumtiem, kāpēc nepieciešams laiku pa laikam attīrīt skursteni un kā tas ietekmē kurināšanas procesu, plašāk uzzināsi no skursteņslauķa pieredzes šeit.

Tags

Apkure Kamīns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form