Atpūta pēc labi padarīta darba: feinas idejas dārza mēbelēm
Foto: Shutterstock

Aukstajos mēnešos esam gana čubinājuši un iekārtojuši interjeru, tagad laiks pievērsties dārzam un pagalmam. Pēc labi padarītiem dārza darbiem, saprotams, arī pelnīti jāatpūšas, un te bez dārza mēbelēm neiztikt. Kādas meklēt vai ko interesantu uztaisīt pašam, lūko ''Instagram'' atrastajās idejās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Varbūt nav nemaz jāmeklē tālu. Ja dārzā vai noliktavā jau pieejams kāds soliņš, visai iespējams, tā atsvaidzināšanai pietiktu ar krāsas otu.

A post shared by Wilko (@lovewilko) on May 18, 2017 at 8:01am PDT

Gadījumā, ja prāvā daudzumā pieejamas šobrīd tik aktuālās koka paletes, izmanto par pamatu tās dārza mēbeļu izveidē. Lai atpūta tajās būtu ērtāka, izmanto mīkstos spilvenus, apšuj porolonam audumu vai pieskavo mīkstos paliktņus, ko parasti liek uz krēsliem.

Ja nevēlies dārzā uz palikšanu likt kādas mēbeles, izvēlies šādu viegli pārnēsājamu galdiņu jeb leti, pie kuras sēdēt uz augstajiem krēsliem.

A post shared by Living At 12 (@livingat12) on May 19, 2017 at 1:39am PDT

Koka mēbeles, protams, ir neaizstājama vērtība, turklāt šāds galds būs nesalīdzināmi stabilāks par jebkuru plastmasas vai cita vieglāka materiāla mēbeli.

Metāla dārza mēbeles nav tās pateicīgākās aukstā materiāla dēļ. Lai sēdēšana būtu ērta, liec tajās mīkstus spilvenus, ko lietus laikā var ienest pajumtē.

A post shared by Agneta (@aggieedwards) on May 15, 2017 at 5:16am PDT

Mājokļi, kuriem nav terases, var izmantot stūra zonas starp ēkām un imitēt ko līdzīgu. Šajā gadījumā atkal paletes atradušas veiksmīgu pielietojumu.

A post shared by Santa Brice (@bricekate) on May 13, 2017 at 10:33am PDT

Kāds atradis pavisam oriģinālu veidu, kā iespējams bojāto koku izmantot lietderīgi. Izgrebtā krēsla daļa izskatās ģeniāli!

Tāpat, arī nokrāsojot jau apnikušās dārza mēbeles, iegūsi pavisam jaunu skatu.

Lai arī zālīte šajā bildē aizēno skaisto ideju, redzams, ka dārza mēbeles var iekļaut arī apkārt kokiem, tādējādi iztiekot pat bez saulessargiem.

Tags

Dārza mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form