Kā iztīrīt glīto sveču trauku no vaska
Foto: Shutterstock

Noteikti esi kritis kādu reizi kārdinājumā un iegādājies sveci glītā burciņā vai stikla traukā. Kad svece izdedzināta, žēl izmest pievilcīgo trauku, un nemaz nevajag, jo ir dažas viltības, kas palīdzēs to atbrīvot no vaska paliekām. Un pēc tam trauciņā varēsi glabāt ziedus, rakstāmpiederumus, likt tējas sveci vai izmantot vēl kā radošāk.

Stikla burka vai trauks, vispirms ieteicams to ielikt saldētavā un atstāt tur uz nakti. Vasku tā vienkārši nevarēs izkasīt un izmazgāt, taču pēc saldēšanas tas labāk nonāks nost.

Pēc ilgās pabūšanas saldētavā vaskam vajadzētu krietni vieglāk nonākt no trauka malām – šo darbiņu var atvieglot sviesta nazis, kas nav pārāk lokans. Pateicoties saldēšanai, vasks ļoti pateicīgi atlips no trauka malām lieliem gabaliem, iesaka ''Peek and Ponder''.

Saprotams, ka ar vaska izņemšanu vien līdzēts nebūs, trauku vajag arī pienācīgi izmazgāt, it īpaši, ja vēlies to pēc tam izmantot ēdiena vai dzēriena pasniegšanai. Ar mazgāšanu vislabāk tiks galā trauku mašīna, bet tikpat labi to var mērcēt un mazgāt siltā ziepjūdenī. Etiķetes vislabāk var nomazgāt ar etiķa palīdzību. Vēl noderīgus paņēmienus, kā noberzēt etiķetes un līmes paliekas no stikla, lasi šeit.

Tags

Svečturis Trauki Trauku mazgāšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form