Bez speciālā līdzekļa: kā novērst urīna smaku klozetpodā
Foto: Shutterstock

Nav gluži tā, ka ar ūdeni un birsti izdosies izmazgāt podu tā, ka tas izskatīsies kā jauns un nebūs ne miņas no netīkamās smakas. Nereti pat speciālie tīrīšanas līdzekļi netiek pienācīgi galā ar uzdevumu, tāpēc ir vērts kādu reizi izmēģināt kādu alternatīvu metodi.

Pirms ķeries pie padoma izmēģināšanas, nodrošinies ar gumijas cimdiem, švammi vai birsti maigiem sariem, citronu sulu, sodu un etiķi.

No sodas un citronu sulas pagatavo pastai līdzīgu masu – tai nevajag būt pārāk šķidrai, lai tā būtu viegli smērējama. Ar šo pastu iesmērē klozetpoda virsmu no iekšpuses un atstāj ievilkties vismaz uz 15 minūtēm. Kad tas padarīts, ņem talkā švammi vai birsti, kas samitrināta ar etiķi un apslauki ieziestās vietas. Etiķa klātbūtne palīdzēs līdz galam novērst smaku un iznīcināt baktērijas. Pēc tam nolaid podam ūdeni un izmazgā to vien ar ūdeni, lai visas izmantotās sastāvdaļas aizskalojas, iesaka ''Life of a Homebody''.

Bez klozetpoda tīrīšanas ieteicams arī nomazgāt tuvākās virsmas ar etiķi. Izmanto švammi, kas samitrināta ar etiķūdeni, un nomazgā sienas, poda ārmalas, tuvākās sienas, kas arī var būt nepatīkamās smakas iemesls. Ja pie poda novietots paklājiņš, noteikti izmazgā arī to veļasmašīnā.

Tags

Mājas tīrīšana Vannasistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form