Rudens vēsmas mājās: omulīgi dekori, ko izveidot no pīlādžogām
Foto: Shutterstock

Ja pīlādžos ogas sārtojas uguns toņos, skaidrs, ka zelta rudens vairs nav aiz kalniem. Skaistās pīlādžu ogas ļoti skaisti izskatās arī kokos, bet, kamēr vēl putni tās nav apēdušas un aukstums nosaldējis, košos ogu ķekarus izmanto noskaņas izcelšanai mājās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pīlādzis ir gana glīts, lai kādu zariņu liktu vāzē griezto ziedu vietā.

Lauku romantika izcelsies, ja pīlādžu zarus saliksi kādā kannā vai spainītī.

Ja mājās ir kādi zemi trauki, var saplūkt arī mazākus pīlādžogu zarus un izkārtot dekoratīvā kompozīcijā. Pīlādži ir pateicīgi ar to, ka pat bez ūdens ilgi saglabās daili gan ogu krāsā, gan lapu zaļumā.

A post shared by Riitta (@ripasu) on Sep 3, 2017 at 11:29am PDT

Tā kā pašlaik arī virši zied pašā plaukumā, apvieno šīs dabas rotas un izveido elegantu vainadziņu piekāršanai pie durvīm.

Vakari kļūst arvien tumšāki, taču tā ir iespēja izvilkt no plauktiem sveces un izgaismot vakarus ar siltajām liesmiņām. Lukturos un lielākos svečturos var salikt pīlādžu ķekarus, kas skaisti izskatīsies gan svecēm degot, gan pārējā laikā.

Visai glīti izskatīsies, ja sasiesi vairākus mazākus pīlādžu pušķīšus un pēc tam tos iesiesi garākā strīķī. Šāds sienas dekors labi izskatīsies gan pie kamīna, gan pie sienas iekārts. Vēl var aizņemties šo pamācību un savērpt ogas drātī, un pēc tam izlocīt vēlamo formu.

A post shared by Silk Square (@si.sq) on Aug 26, 2017 at 9:26am PDT

Visai glīti izskatās, ja oranžās ogas savērpj diegos un izveido sapņu ķērājam līdzīgu dekoru. Šāds labi izskatīsies priekšnamā, pie namdurvīm, uz terases, balkona vai pat guļamistabā.

Vēl jau ir gana silts, lai dekorus izvietotu arī ārpus mājas, piemēram, uz lieveņa, izrotājot iekarināmus traukus, groziņus vai svečturus ar pīlādžogām.

Arī mazmājiņa pelnījusi kādu rudens noskaņas dekoru, vai ne tā?

A post shared by artisan Lisa (@artlisan) on Aug 29, 2017 at 10:08pm PDT

Savukārt dziļās burkās apkārt svecei var aplikt zariņus ar visām ogām, lai uguns liesmas izgaismo rudens veltes.

A post shared by ◀JaNNa▶ (@janssoni77) on Aug 29, 2017 at 11:33am PDT

Tags

Floristika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form