Krāsaino lapu sezonā: idejas omulīgiem dekoriem rudens aizvadīšanai
Foto: Shutterstock

Pienākusi rudens kulminācija, kad kokos lapas iekrāsojušās košas kā konfektes. Pēc laika paliks vien kaili zari, tāpēc, lai pagarinātu skaisto periodu, steidz ievākt krāsainās lapas, izkaltē tās un izmanto dažādu dekoru izveidei. Kādu? Mums ir daži priekšlikumi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kaut viens neliels dekors ar košajām rudens lapām atsvaidzinās noskaņu, radot omulīgu un sezonai atbilstošu vidi. Cik sarežģītu vai vienkāršu dekoru darināt, paliek katra paša pārziņā, jo varianti ir vairāki. ''Tava Māja'' padomu krātuvītē atradīsi interesantu veidu, kā izveidot elegantu māla bļodiņu ar kļavas lapas nospiedumu. Ir arī vienkāršāks variants, kurā var iztikt pat bez māla, taču tad trauks nebūs tik stringrs. Tātad pat trauka izveidei ir divas variācijas!

Ja trauku izveide nav tavs aicinājums, pievērsies kādam dekoram, piemēram, sveču burciņu izrotāšanai. Jebkurai burciņai vai traukam ar sveci apkārt aplīmējot krāsainās lapas, rezultātā iegūsi rudenim pieskaņotu dekoru. Galvenais priekšnosacījums – lapām jābūt kārtīgi nožuvušām.

A post shared by DIY decor (@doc_diy) on Oct 13, 2017 at 2:45am PDT

Paturi prātā šo nodarbi, kopābūšanā ar bērniem. Viņi noteikti priecāsies par iespēju visiem kopā kaut ko uztaisīt. Salasiet skaistākās sakritušās koku lapas parkā vai dārzā, izkaltējiet un uztaisiet virteni, ko iekārt istabā logos, virs gultas vai durvju ailē. Vēl var savērt lapas kuplā vainagā un to piekarināt pie durvīm.

Izbaudi krāsaino rudeni!

Tags

Floristika Pašgatavoti rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form