Krāsas atjaunošana un traipu izmazgāšana – padomu apkopojums mīksto mēbeļu tīrīšanai
Foto: Shutterstock

Diemžēl mīkstās mēbeles ielikt veļasmašīnā nav pa spēkam, lai grūto darbu uzveltu kāda cita pleciem, tāpēc nekas cits neatliek, kā ādas dīvāna netīrumu kārtu nomazgāt un pleķus auduma mēbelēm vien izdzēst pašu spēkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mēbeļu tīrīšana nav vis tik vienkāršs darbiņš. Jāizraugās gan piemērotākais līdzeklis, kas palīdzētu atjaunot izskatu, gan jāpiemeklēt atbilstoši rīki, lai, piemēram, birste neatstātu nospiedumus. Ja netīrumu kārta apsēdusi ādas dīvānu, ļoti labi šādā situācijā noderēs mitrās salvetes. Ar tām ļoti labi izdosies nomazgāt pelēkos putekļus, tikai jāslauka būs pilnībā viss dīvāns, lai beigu beigās tas neizskatītos raibiem pleķiem klāts. Savukārt mīksto audumu dīvāniem un krēsliem jāievēro citi likumi. Ja dīvāna audums šķiet sasmacis, ļoti labs līdzeklis būs soda, kas uzsūks nepatīkamās smakas.

Apkopotajos padomos atradīsi gan darba secību ādas mēbeļu kopšanai, gan arī ieteicamos līdzekļus ar audumu apvilkto mēbeļu tīrīšanai.

Tags

Dīvāns Mājas tīrīšana Mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form