Mājvietas revīzija pirms Jaunā gada: ko izmest un kur kārtot
Foto: Shutterstock

Pēc vieniem svētkiem tūlīt klāt jau nākamie! Dienas starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu aizrit salīdzinoši mierīgā gaisotnē, tāpēc ir vērts kādu vēl vecā gada vakaru izmantot mantu kārtošanai, šķirošanai un arī atdošanai. "Apartment Theraphy" apkopojuši dažādas populārākās lietas un priekšmetus, kuriem šajās dienās vajadzētu atrast īsto vietu.

Ledusskapja iztīrīšana

Lai gan nereti gribas saviem mājvietas iemītniekiem ar žēlumu sejā teikt, ka "ledusskapī nekā nav", patiesība var būt gluži pretēja. Cilvēki dienu no dienas ledusskapī liek dažādus produktus, taču daudzas mazās burciņas tiek aizbīdītas aiz lielajām tarām un var palikt neizkustinātas ilgāku laiku. Tagad ir īstais laiks, lai novērtētu situāciju ledusskapī un atbrīvotos no visa liekā – citiem vārdiem sakot, sāktu gadu tīri un svaigi!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka