No skuju savākšanas līdz vīna traipu likvidēšanai: pēcsvētku ģenerāltīrīšana mājās
Foto: Shutterstock

Ja svētki sagaidīti pašu mājās, neatņemama pēc tam ir cītīga tīrīšana. Netīri trauki un grīda būtu mazākā skāde, ja galdauts, paklājs vai dīvāns cietis no sarkanvīna vai arī uz koka grīdas uzpilējusi svece, šādos gadījumos pret uzkopšanu jāizturas ar vēl lielāku pietāti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja māja nav tik tīra un kārtīga, kā pirms svētkiem, par to bēdāt nevajag. Tas vien licina, ka svētki labi aizvadīti! Lai dzīves telpa atgrieztos savā ierastajā kārtībā, noderīgi ielūkoties padomos, kā rīkoties, ja uz paklāja nopilējusi svece, kā savākt smalkās stikla lauskas un kā vislabāk satīrīt sabirušās egļu skujas īpaši grūti aizsniedzamās vietās. Ja vēlies jau nomainīt rotājumus un vizuļojošās bumbas likt ziemas miegā, palūko, kā rotājumus noglabāt, lai tie nesapiņķerējas un nesaplīst. Vēl noderīgi palūkot, kā var noderēt iztukšotās stikla pudeles, dāvanu papīri un pat saplīsušie rotājumi.

Eglīti, kas iegādāta podā, vēl var kādu laiku turēt telpās un paildzināt svētku sajūtu, bet, ja paredzēts to stādīt ārā, noteikti izlasi šos ieteikumus, ko līdz tam ņemt vērā un kad ir labākais laiks stādīšanai.

Tags

Mājas tīrīšana Uzkopšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form