No garšaugu dobes līdz kafijas galdiņam – idejas meistardarbiem no koka paletēm
Foto: Shutterstock

Koka paletes nav kurināmais materiāls vai pārpalikumi, kas pelnījuši nonākt atkritumu kaudzē. Gultas rāmis nav vienīgā lieta, kur paletes var būt noderīgas, tāpēc aplūko šos arhīva rakstus, kuros ir dažādi piemēri tam, ko var iesākt ar paletēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja tomēr ir vajadzība pēc jaunas gultas, arhīva materiālos atradīsi arī padomus, kā ko tādu pašam uztaisīt, taču oriģinālāku pērļu medniekiem varētu labpatikt ideja par kafijas galdiņu, grāmatu plauktu, gultas galvgali vai dīvānu. Starp citu, šajā stāstā var redzēt izpildījumu glītam galdiņam no paletēm. Galdiņa izveidotāja ''Tava Māja'' pastāstīja, ka sākotnēji paletes bija kā dīvāna pamatnes, bet vēlāk tās transformējās galdiņā, un gala rezultāts saņēmis ļoti daudz komplimentu.

Arī soliņu dārzam vai pagalmam var uztaisīt no paletēm, un nemaz nevajadzēs meklēt kādus īpašus materiālus. Savukārt zaļuma cienītāji var aizlinēt ideju par vertikālā dārza izveidi, kas būs īsts atradums pavasarī. Šādu stalažu varēs likt gan uz balkona, gan ārā pie šķūņa, mājas sienas vai kur citur, bet tikpat labi mazākā izmērā tā var labi izskatīsies iekštelpās, sastādot garšaugus.

Iedvesmojies oriģinālu lietu darināšanai!

Tags

Interjera idejas Mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form