Mājvietas sakopšana dažās minūtēs: špikeris veiklai telpu kārtošanai

Mājvietas sakopšana dažās minūtēs: špikeris veiklai telpu kārtošanai
Foto: Shutterstock

Cilvēka dabā ir reizēm zaudēt laika izjūtu – viens no sliktākajiem brīžiem, kad tā atgadīties, ir neilgu brīdi pirms ciemiņu ierašanās, kad jāsteidz ķert pēc slotas un lupatas, lai savāktu visus nekārtīgos mājvietas kaktus. Šī padomu izlase palīdzēs neveiklo situāciju atrisināt kā profesionālim, skaidrojot, kā konkrētas vietas iespējams sakopt vien pāris minūšu laikā.

Jāsāk ar to, ka no šādām nepatīkamām situācijām, kad viss jāķer "pa galvu, pa kaklu" var izvairīties. Svarīgi nepieļaut, ka mājvietā darba nedēļas laikā izveidojas pārāk liela nekārtība – labāk atvēlēt katru dienu mazu brītiņu mantu nolikšanai tām domātajā vietā, un kārtošana pirms ciemiņu ierašanās vairs nebūs tik laikietilpīga.

Ir dažādi mazie darbiņi, kurus vari paveikt, kamēr uz plīts gatavojas vakariņas vai kad iemīļoto seriālu pa televizoru pārtraukusi reklāmas pauze – to starpā minama kafijas galdiņa sakārtošana, atkritumu iznešana, netīrās veļas savākšana u.c.

Taču, ja tomēr rodas situācijas, kad ciemiņi jau ir tuvējā veikalā, bet virtuves virsmas klāj netīro trauku kalni, šajā rakstā soli pa solim aprakstīts, kā rīkoties, lai 15 minūtes vieta spīdētu un laistītos.

Atceries, ka panika šajā brīdī nenovedīs pie nekā laba, tāpēc, iespējams, tev varētu noderēt šis padoms, kurā aprakstīt, kā sakārtot istabu sešu minūšu laikā! Panākumu atslēga ir pareizas fona mūzikas izvēlē, kas šajā gadījumā ir leģendārās grupas "Queen" dziesma "Bohemian Rhapsody".

Lūk, šajā padomu izlasē apkopoti ieteikumi, kurus darbiņus būtu ieteicams veikt katru dienu, lai māju turētu salīdzinošā kārtībā arī tad, kad ciemiņi vēl nezvana pie durvīm, un padomi, kā rīkoties situācijās, kad telpu savešanai kārtībā palicis ļoti limitēts laiks.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka