Elementārs risinājums, kā bez putekļu mākoņiem saslaucīt gružus šaufelē

Elementārs risinājums, kā bez putekļu mākoņiem saslaucīt gružus šaufelē
Foto: Shutterstock

Esam rūpīgi izslaucījuši telpu un beigās atliek vien visus gružus saslaucīt šaufelē un tos izmest, taču, ak, liela daļa aizlido pa gaisu vai jau slaukot uzput gaisā. Vai tiešām nav izgudrots rīks vai pieeja, kā saslaucīto atkal neizgaiņāt pa gaisu?

Tiem, kas nav atraduši īsto pieeju šādām situācijām un katru reizi šķendējas, ka teju viss saslaucītais atkal jau aizgājis pa gaisu, noderēs šis vienkāršais, bet noderīgais ''Apartment Therapy'' padoms.

Lielā māksla putekļu sakopšanā slēpjas šaufeles samitrināšanā. Ja tā ir sausa, saprotams, visi putekļi ar sauso saru palīdzību vēl vairāk paceļas gaisā. Bet cita lieta ir, ja šaufeli samitrina pirms katras uzslaucīšanas reizes. Samitrināt var, to noskalojot vai izslaukot ar mitru drānu – galvenais, lai gružiem paredzētā virsma ir viegli mitra, tādējādi gan smalkie putekļi, gan citi krikumi piezemēsies pie mitruma un nekur nespruks. Ieslaukot tos samitrinātajā šaufelē, nedaudz samirks arī slotiņas sari, kas palīdzēs vieglāk uzslaucīt visu no grīdas.

Vēl viens triks, kā veikli saslaucīt gružus, ir šāds – ļoti bieži saros saķep putekļu kunkšķi, mati, spalvas un drupačas, kas ne pa kam negrib izkrist. Lai nevajadzētu ķēpāties ar pirkstiem, pie šaufeles roktura pielīmē smalko saru plastmasas ķemmi ar sariem uz priekšu. Tad varēs pēc vajadzības izvilkt slotas sarus caur ķemmi, un visi nevajadzīgie gruži iekritīs šaufelē.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka