Dari pats: piemīlīgas papīra turziņas kā zaķi mājas dekorēšanai

Svētku laikā katra mājās jābūt kādam simboliskam rotājumam, lai vairotu svinīgo noskaņu un radītu pavasarīgāku vidi. Šoreiz piedāvājam izveidot neparastus sainīšus no papīra, kuros var sapakot šokolādes olas, kādas dāvaniņas bērniem vai izmantot galda noformējumam.

Nekas sarežģīts šajā idejas izpildījumā nav – vajadzīgas vien papīra turzas, marķieris, šķēres, kāda aukla un, ja vēlas, dzija, ar ko uztaisīt ļipu.

Salocītai turzai iezīmē trijstūra garākās malas uz iekšu un ar šķērēm izgriež to – tas veidos zaķa ausis. Veido līniju nedaudz ieliektu, lai vairāk līdzinātos ausīm.

Maisiņu atver, saber paredzētos labumus – konfektes, riekstus, citus saldumus vai jebkādu materiālu smagumam, un aizsien ar auklu vai dziju vietā, kur sākas ausis. Tas nekas, ka papīra turza saņurcīsies – tas piedien pie lietas. Ja vēlas, var izveidot no dzijas ļipiņu, kā parādīts video pamācībā, vai kā citādāk. Ļipu pielīmē ar karsto līmes pistoli.

Aiz apsietās auklas var aizspraust kādu pūpolu zaru, sniegpulkstenīti, izplaucētu zaru vai ko citu pēc sirds patikas. Šādi sainīši glīti izskatīsies gan uz galda klājuma, gan interjerā – uz kamīna, krāsns malas, plaukta vai kur citur.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka