Sakoptas mājas vizītkarte – tīri aizkari. Padomu izlase veļas dienai

Sakoptas mājas vizītkarte – tīri aizkari. Padomu izlase veļas dienai
Foto: Shutterstock

Pavasara tīrīšanas darbos noteikti jāiekļauj arī aizkaru mazgāšana, tāpēc neļauj tiem aizēnot silto pavasara saulīti, iespīdam telpās, bet veltī laiku to rūpīgai, bet saudzīgai izmazgāšanai.

Līdzīgi kā ar logu mazgāšanu, kad pēc sūrā darba ir gandarījums par tīrību un siltās saulītes iespīdēšanu caur logiem telpās, arī aizkaru tīrība veicinās prieku par padarīto. Ar aizkaru mazgāšanu gan jābūt prātīgākam, jo audumi mēdz būt trausli, īpaši plāni, tāpēc jāmazgā īpaši saudzīgos režīmos, noteiktās temperatūrās un arī ar speciāliem līdzekļiem.

Lai nepiedzīvotu vilšanos, kad no veļas mašīnas izņem divreiz mazākus aizkarus, ņem talkā apkopotos padomus dažādu aizkaru mazgāšanā. Starp padomiem atradīsi ieteikumus pareizai darba gaitai gan kokvilnas, gan lina un sintētisko audumu aizkaru mazgāšanai.

Lai mājoklis spīd un laistās!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka