Video pamācība: Kā, liekot valdziņus uz rokām, uzadīt dekoratīvu sedziņu
Foto: Kadrs no video

Izrādās, lai adītu, nemaz obligāti nav vajadzīgas adāmadatas, jo šo darbiņu var veikt, liekot valdziņus uz rokām! Ja vēlies mājoklim izgatavot glītu akcentu jeb adītu, dekoratīvu sedziņu, kuru vajadzības gadījumā izmantot arī lai apsegtos, seko turpmākajās rindās aprakstītajam padomam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā redzams publicētajā video, vispirms jāatrod piemērota biezuma dzija, no kuras "uzadīt" segu. Pēc tam vērts saprast, cik lielu segu gala rezultātā vēlēsies iegūt – video materiālā sākotnēji izmantots aptuveni četrus metrus garš dzijas gabals.

Lai sāktu adīšanu, uzsien pa vidu viegli atraisāmu mezglu un uzliec uz labās rokas. Pēc tam apliec vienu no pavedieniem ap kreiso roku, paralēli ar šo pašu roku izveidojot "X" burtu no abiem dzijas galiem un izvelc caur pavedienam uz kreisās rokas - kā tas īsti veicams, skaidri apskatāms video, jo, iespējams, izklausās sarežģītāk, nekā patiesībā ir!

Pēc tam šādi izada apmēram 20 reizes. Kad tas izdarīts, pēdējo valdziņu noceļ, pārliek uz kreisās rokas un turpina šādā pašā veidā adīt uz otru pusi. Lai pievienotu klāt vēl dziju, piesien to vienā no galiem ar nelielu mezglu.

Beigās dziju nogriež vai ievelk pēdējā valdziņu rindā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form