Milti, ūdens un krāsa: video pamācība, kā radīt stilīgu spilvendrānas dizainu

Milti, ūdens un krāsa: video pamācība, kā radīt stilīgu spilvendrānas dizainu
Foto: Kadrs no video

Spilvens ir viens no mājvietas elementiem, kas izmantojams ne tikai galvas nolikšanai miega laikā, bet arī kā dizaina elements. Otrajā variantā svarīga ir spilvendrāna, kura iederas kopējā interjerā. Nebūt uzreiz nav jāskrien uz veikalu, lai izvēlētos atbilstošāko variantu, jo stilīgus spilvenu apvalkus vari radīt pats saviem spēkiem.

Nepieciešams:

  • Balta spilvendrāna
  • Kartona plāksne
  • Ūdens
  • Milti
  • Auduma krāsa (nav obligāti melna)
  • Krāsas otiņa

Kā redzams publicētajā video, pavisam vienkārši iespējams ar krāsas palīdzību radīt ieplaisājuša spilvena efektu, kas izskatās neparasti un moderni. Lai gan video rullītī izvēlēta melna krāsa, tu vari izvēlēties jebkuru citu, kura atbilst tavas mājvietas krāsu gammai.

Par pamatu tev vajadzēs ņemt baltu spilvendrānu, uz kuras radoši izpausties. Tāpat nepieciešama kartona plāksne, kura, ieliekot spilvendrānā, kalpos kā stingra pamatne. Kad tas izdarīts, sajauc atsevišķā trauciņā attiecībā 1:1 miltus ar ūdeni – maisi tik ilgi, kamēr izveidojas viendabīga masa. Pēc tam uzlej to uz spilvendrānas, paņem kādu stingra materiāla loksni (video izmantota veca kredītkarte) un vienmērīgi izsmērē to esošajā laukumā.

Kad tas izdarīts, uz 48 stundām noliec spilvendrānu nevienam nepieejamā vietā, lai masa sakalst. Pēc tam būs pienācis laiks veidot plaisas – nebaidies masu lauzt dažādās vietās un izmēros, jo, cik daudz un lielas plaisas izveidosi, tik redzamu krāsas vietu būs uz spilvendrānas.

Lai sāktu krāsošanas darbus, tev jāatrod mīksta otiņa un atbilstošais tonis (kā minēts, izvēlies tādu, kas atbilst tavam interjeram). Rūpīgi klāj krāsu pāri masai, īpašu uzmanību vēršot plaisu vietām – ieloki tās un iekrāso iekšā.

Krāsojot izmanto cimdus. Pēc tam visu atstāj bez ievērības uz vēl 48 stundām. Kad krāsa nožuvusi, izņem ārā kartona pamatni un ieguldi spilvendrānu ūdens vanniņā, lai varētu uzklāto masu vieglāk dabūt nost. Droši lauz gabalus, bet pēc tam spilvendrānu kārtīgi izskalo. Lai gan kopumā nepieciešamas teju četras dienas dizaina izveidē, aktīva darbošanās nepieciešama vien pāris minūtes.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka