26 interjerā un saimniecībā noderīgas lietas, kas izgatavojamas paša spēkiem
Foto: Shutterstock

Ja ir laiks un vēlēšanās, tad pēc dažādām mājas smukumlietām un noderīgiem priekšmetiem nav jāsteidz uz veikalu – tos iespējams izgatavot arī pēc saviem ieskatiem, kārtīgi izpētot, kādi izejmateriāli slēpjas tavos mantu krājumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No plauktos atrodamajiem dzijas kamoliņiem iespējams izgatavot stilīgu paklāju, tukšās pudeles ātri var pārtapt par glītiem galda dekoriem, taču tie, kuri apņēmušies "darīšu pats" jautājumam pievērsties ar vērienu, var, piemēram, no koka paletēm īsā laikā izveidot baseinu, kas vasaras laikā kļūs par milzīgu aktualitāti.

Kamēr dažu lietu izgatavošana prasa vien pāris minūtes, citās būs jāiegulda ilgāks darbs. Taču gala rezultāts ne vien dos gandarījumu par labi paveiktu darbu, bet arī garantēs, ka precīzi tāds pats elements nebūs atrodams citos mājokļos vai pagalmos.

Kā realizēt dažādus darbiņus un izveidot gaumīgas lietas, soli pa solim aprakstīts "Tava Māja" apkopotajā padomu izlasē. Tajā atradīsi gan pavisam vienkāršus rokdarbu variantus, gan arī sarežģītākus meistardarbus. Iedvesmojies un izmēģini arī tu!

Tags

Iedvesma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form