Tukšo pudeļu kalni pēc svētkiem: radošas idejas, kur tās izmantot
Foto: Shutterstock

Pēc Līgo svētkiem mājās noteikti ir daudz tukšu alus pudeļu, kuras, visticamāk, nonāks atkritumu kastē. Tomēr ir vēl arī citas idejas, kur tās var izmantot pirms mešanas laukā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tava Māja" no savas padomu vācelītes un arī sociālo tīklu krājumiem ir atradusi virkni ar idejām, kā pudelēm piešķirt otro dzīvi. Starp citu – Gulbenes pusē no tukšajām pudelēm ir izveidots unikāls Pudeļu dārzs, kurā ir neparasti vides objekti!

Piņķerīgākais process, protams, ir pudeļu etiķešu noņemšana. Lai to varētu efektīvāk izdarīt, talkā var nākt šis padomu raksts, kurā ir uzskaitītas efektīvas metodes etiķešu noņemšanā. Tālāk atliks tikai rūpīgi pudeli nomazgāt un piešķirt tai otro dzīvi, izveidojot glītus dekorus!

Tukšās pudeles var izmantot arī kā vāzes. Derēs ne tikai alus pudeles, bet arī citu alkoholisko dzērienu. Tās var ne tikai pārkrāsot, bet tām var apkārt arī aptīt dziju, pielīmēt klāt spīdīgos gliterus vai uzlīmēt audumu, piemēram, mežģīnes. Ļoti skaisti izskatīsies, ja pudeli atstāsti tādu pašu, proti, caurspīdīgu.

Pudele var kalpot arī kā svečturis! Ja svece nelien iekšā, tad sveces apakšiņu ar naža palīdzību vari samazināt. Attēlā zemāk redzams, ka ļoti labi izskatās arī pudelē salikti augi.

Pudeles var kļūt arī par ļoti gaumīgiem interjera elementiem, piemēram, lampu.

Ja esi gatavs drosmīgiem risinājumiem, tad no pudelēm var izveidot pat pulksteni.

Zemāk vari pasmelties vēl citas idejas, kur izmantot pudeles un to korķīšus:

Tags

Dienas padoms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form