Gluži kā viesnīcā – piecas idejas spilvenu izkārtošanai gultā
Foto: Shutterstock

Viesnīcu numuriņos viss allaž ir perfekti – rūpīgi saklāta gulta, perfekti nospodrināti spoguļi un notīrītas virsmas. No viesnīcu interjeriem var aizlienēties arī kādas idejas savai mājai, piemēram, spilvenu izvietošanu.

Mīksti un omulīgi spilveni viennozīmīgi ir viens no priekšnoteikumiem ceļā uz labu miegu. Turklāt ideālā spilvena atrašana nav no tiem vieglākajiem darbiņiem. Kā atrast savu ideālo spilvenu, kādu pildījumu izvēlēties un kādām ražotāja norādēm jāpievērš uzmanība pirms iegādes, lūko šajā rakstā. Savukārt šajā rakstā vari izlasīt padomus spilvenu mazgāšanai, bet šeit uzzināsi tieši knifiņus nodzeltējušu spilvenu mazgāšanai.

Guļamistabā arī spilveni var kļūt par īstu interjera odziņu, tāpēc klasiski baltos spilvenus var papildināt ar interesantiem pārvalkiem. To izvēle nudien ir plaša – pārvalki ir dažādu līniju, ar puķēm, zvēru apdruku un ne tikai. Atliek vien izvēlēties piemērotāko! Taču ar dekoratīvo spilvenu izvēli viss nebeidzas, jo to vēl uz gultas ir jāizkārto tā, lai tie labi izskatās.

Lūk, dažas spilvenu izvietošanas idejas, kuras vari aizlienēt arī savai mājai:

View this post on Instagram

A post shared by Ania 👱‍♀️ (@ania.home) on Jul 12, 2018 at 11:19pm PDT


Baltais akcents. Ja visa gultasveļa ir tumšās krāsās, tad kā īsts ķirsītis uz putukrējuma cepurītes būs balts spilvens.

View this post on Instagram

A post shared by Evita Levaškeviča (@evita_levaskevica) on Nov 25, 2019 at 5:25am PST

Viens uz otra. Šo ideju var aizņemties no Levaškeviču ģimenes, kuri savu mājokli ir izlolojuši par īstu dizaina pērli pašā Ķengaraga sirdī. Šajā rakstā vari aplūkot viņu mājokli, kā arī izlasīt par to vairāk.

View this post on Instagram

A post shared by L U C Y (@at_lucys_house) on Oct 2, 2019 at 11:15am PDT

Glītā rindiņā

No mazākā uz lielāko. Ļoti skaisti izskatīsies, ja gultu papildināsi ar dažāda izmēra un formu spilveniem – sākot no mazākiem līdz pat lielākiem.

View this post on Instagram

A post shared by Scandinavian Inspired (@latitude_raby_bay) on Oct 21, 2019 at 1:52pm PDT


Sakrāti dažādās kombinācijās. Kāpēc gan spilvenus nesakārtot dažādi, radot rotaļīgāku izskatu telpā? Kā redzams attēlā augstāk, tad aizmugurējie spilveni ir sakrauti kaudzītē viens uz otra, bet priekšplānā esošie ir sarindoti viens aiz otra.

Tags

Interjera idejas Spilveni

Comment Form