Pie sienas un bez balansa

Laiks pārbīdīt mēbeles: telpu iekārtošanas kļūdas, kas laupa funkcionalitāti
Foto: Shutterstock

Daudziem šķiet, ka skapjus, gultas un dīvānus jānovieto cieši klāt sienai, taču padomu saraksta augšgalā tiek ierindots pretējs variants, kas dod telpai papildu "elpošanas vietu". Protams, tas nenozīmē, ka mēbeles jāatstumj metru no sienas (jo īpaši tad, ja rūmes nav daudz), taču pat pāris centimetru attālums liks telpai izskatīties par kripatiņu plašākai.

Tāpat paturi prātā diagonāļu principu. Piemēram, viesistabas dīvānu nenovieto tieši stūrī, bet gan pret to. Ievērojot šo principu vairākos stūros, telpa izskatīsies interesantāka. Ja mēbeļu izmēri neatļauj tās novietot pret stūriem, šajā rakstā atradīsi praktiskas idejas tik bieži nenovērtēto vietu izmantošanai.

Runājot par stūriem, cilvēki nereti pieļauj kļūdu, mēbeles pārāk uzskatāmi koncentrējot vienā malā. Noteikti nevajadzētu sadalīt, piemēram, lielākās mēbeles vienā, bet mazākās – otrā stūrī. Vienmērīga izmēru kombinācija ir viena no panākumu atslēgām!

Tags

Iedvesma Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form