Viens pret otru un centrālais elements

Laiks pārbīdīt mēbeles: telpu iekārtošanas kļūdas, kas laupa funkcionalitāti
Foto: Shutterstock

Iekārtojot viesistabu/atpūtas zonu, nevajadzētu aizmirst faktu, ka telpa gan mājinieku, gan arī ciemiņu vidū bieži vien tiek izmantota sarunām. Tas nozīmē – novietot dīvānu, klubkrēslus vai citus sēžamos ar skatu vienā virzienā, ir muļķīgs un nepareizs lēmums. Tāpat pārliecinies, ka tie atrodas vienas otram salīdzinoši tuvu, lai cilvēkos raisītu vēlmi sarunāties un viņiem nebūtu jājūtas neērti, paceļot balsi.

Nav nozīmes, vai iekārto guļamistabu vai viesistabu – pilnībā visām telpām jābūt centrālajam elementam. Tas gan nenozīmē, ka tam jāatrodas tieši telpas vidū, jo par centrālo elementu var pārtapt gan platekrāna televizors un lielizmēra mākslas darbs, gan arī žurnālu galdiņš. Galvenais, lai šis elements piesaistītu uzmanību, un ap to varētu "apaudzēt" pārējo telpu.

Starp citu, viesi daudz var uzzināt par mājvietas saimnieka personību un ikdienu, tikai papētot interjeru. Par šo tēmu turpini lasīt šajā rakstā.

Tags

Iedvesma Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form