Labirints un logu aizsegšana

Laiks pārbīdīt mēbeles: telpu iekārtošanas kļūdas, kas laupa funkcionalitāti
Foto: Shutterstock

Lai atvieglotu sev, citiem dzīvokļa biedriem un ciemiņiem dzīvi, mēbeļu izvietošanā centies pieturēties pie taisna ceļa ar dažiem līkumiem. Tas nozīmē – necenties radīt telpā interesantu skatu, radot mēbeļu labirintu, kas jāiziet, katru reizi ienākot un izejot no istabas. Pārliecinies, ka itin visas mēbeles ir viegli sasniedzamas un neparedz kāpšanu pāri klubkrēsliem vai mēbeļu stūriem. Tāpat centies izvairīties no izkārtojuma, kura dēļ katru reizi jāpieceļas, palaižot cilvēku sev garām.

  • Svarīgi ievērot attālumu, piemēram, starp dīvānu un žurnālu galdiņu, kā arī galdu, krēslu un sienu – ja krēsls atradīsies tai pārāk tuvu, sēdēšana nepavisam nebūs komfortabla. Kā telpas iekārtot funkcionāli, skaidrots arī šajā rakstā.

Novietojot mēbeles, svarīgi pārliecināties, ka lielizmēra priekšmeti neatrodas pie loga, tādējādi ievērojami bloķējot dabīgās gaismas ieplūšanu telpā. Protams, ja mēbele ir neliela un logu neaizsedz, tā var atrasties izvēlētajā vietā, tomēr svarīgi par gaismas ieplūšanu telpā pārliecināties divreiz – pretējā gadījumā istaba izskatīsies mazāka, bet iekārojums – saspiestāks.

Tags

Iedvesma Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form