Ekonomisks risinājums: septiņas stilīgas gultas no koka paletēm
Foto: DELFI

Koka paletēm mājoklī var būt ļoti plašs pielietojums – tās var kalpot ne tikai par stilīgu galdiņu vai puķu statīvu, bet arī no tām var izveidot gultas rāmi, kas viennozīmīgi būs ļoti stilīgs, oriģināls un arī maciņam draudzīgs gultas risinājums.

Šis ir pierādījums, ka stilīgu migu var uzmeistarot arī pats saviem spēkiem, turklāt šāda gultas rāmja izveide nemaksās pusi karaļvalsts. Varianti šāda rāmja izveidei ir dažādi – paletes var salikt cieši vienu pie otras un nostiprināt, lai gulta pēkšņi neizjūk, kad tajā ievelsies gulētāji, savukārt otrs variants ir palešu salikšana viena virs otras. Arī šādā gadījumā tās vēlams nostiprināt. Tāpat paletes var arī pārkrāsot, lai tās veiksmīgi iekļautos interjerā.

Zemāk vari lūkot dažādas idejas gultu izveidei tieši no koka paletēm! Savukārt šajā rakstā vari aplūkot stilīgas idejas, kā izveidot mēbeles no paletēm, bet šeit vari apskatīt ļoti oriģinālu baseinu no koka paletēm, kas izveidots vien stundas laikā. Kā vēl dārzā izmantot paletes, lūko šeit.

View this post on Instagram

A post shared by Nanings (@naningpurwa) on Jul 2, 2018 at 6:30am PDT

Ja vieta telpā atļauj, tad ar gultas rāmi var izvērsties plašumā – tā, lai vieta pietiek ne tikai matracim, bet arī kādiem aksesuāriem, piemēram, telpaugiem vai grāmatām. Zem gultas rāmja var iestrādāt arī lampiņu virtenes, kas gultu padarīs izteiksmīgu arī tad, kad telpā būs izslēgts galvenais apgaismojums.

View this post on Instagram

A post shared by Nanings (@naningpurwa) on Jul 2, 2018 at 6:29am PDT

No koka paletēm var veidot arī gultas vietas paaugstinājumu. Uz paletēm var salikt virsū arī mīkstos pledus vai paklājiņus, kas telpu padarīs mājīgāku.

View this post on Instagram

A post shared by zebodeko (@zebodeko) on Dec 16, 2019 at 12:38pm PST

Kurš gan būtu teicis, ka arī gultas galvgalis nevar būt no paletēm? Ar audumu palīdzību vari padarīt to mīkstāku.

View this post on Instagram

A post shared by Artisalos (@artisalosx) on Jan 30, 2020 at 5:34am PST


No paletēm izveidots galvgalis būs gana liels, lai uz tā novietotu dažādus interjera dekorus, piemēram, foto, telpaugus vai naktslampiņu.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Byrum (@being_the_byrums) on Jan 24, 2020 at 1:40pm PST


Ja attēlos augstāk varēja aplūkot piemērus, kur gultas rāmis ir tik liels, ka uz tā visām malām var droši apsēsties un novietot dažādus priekšmetus, tad šoreiz uzmanību pievērsīsim gultas kājgalim. Tas var kalpot ne tikai kā soliņš, bet arī vieta, kur novietot telpaugus. Protams – ar cerību, ka miega laikā tie netīšām netiks aizsperti.

View this post on Instagram

A post shared by Michelle (@michelles.thuis) on Jan 17, 2020 at 5:13am PST

Lūk, vēl viena radoša ideja! Pie gultas var no paletēm izveidot arī pakāpienus.

View this post on Instagram

A post shared by Jona Homegoods (@jonahomegoods) on Dec 15, 2019 at 6:30am PST


Vai arī pie paletēm vari pieskrūvēt ritenīšus, lai gultu vari telpā ērti un viegli pārstumdīt.

View this post on Instagram

Pallet Beds😍 . . . . . . #modulardesigndesk #palletproject #instadecor#palletbed #diyhomedecor #woodworkinglove#woodworkingisfun #palletprojects #woodshop#pallets #palletfurniture #bohohome #woodworking #bohohomedecor #tinyhouse #interiordetails #wohnideen #cosyhome #hometohave #homeimprovement #woodcraft #woodworker #homedecor #homeinspiration #palletdeco #modernbohemian #hometheater

A post shared by Modular Design DeskⓂ️ (@modulardesigndesk) on Nov 21, 2019 at 10:29am PST

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form