Pavasara tīrīšanas darbi: padomi logu pucēšanā un biežākās kļūdas
Foto: Shutterstock

Katru sezonu mājās jāieplāno lielā ģenerāltīrīšana, un pavasaris nav nekāds izņēmums. Ja vēl neesi paspējis veikt lielos uzkopšanas darbus savā mājoklī, tad ķeries vērsim pie ragiem! "Tava Māja" šoreiz sarūpējusi padomu izlasi par logu tīrīšanu, kas palīdzēs uzkopšanas darbos.

Lai gan šķiet, ka logu tīrīšana tāds nieks vien ir – tā nebūt nav! It īpaši tiem mājokļu saimniekiem, kuriem dzīvesvietas nav pirmajā stāvā, jo tas krietni sarežģī logu notīrīšanu.

Padomu izlasē esam aplūkojuši ne tikai logu tīrīšanas secību, bet arī uzskaitījuši efektīvākās metodes, noderīgākos rīkus logu spodrināšanā, kā arī esam uzskaitījuši kļūdas, kas nereti tiek pieļautas logu tīrīšanā. Tāpat kolekcijā atradīsi noderīgus tautas padomus un knifiņus no pūra lādes, jo, piekritīsiet, allaž zelta vērtē ir vecas, bet pārbaudītas metodes.

Ja arī tu zini kādu efektīvu metodi logu uzfrišināšanā, tad padalies ar to "Tava Māja". Sūti to e-pastā: maja@delfi.lv vai arī raksti komentāru sadaļā, lai arī citi lasītāji var uzzināt!

Tags

Mājas tīrīšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form