Salvešu locīšanas paraugi un dekoratores ieteikumi – idejas radošam Lieldienu galdam
Foto: instagram.com/ourcottagehome; instagram.com/venicebeachqtpie/

Svētkos neatņemama sastāvdaļa ir galda klājums, kad galdā liekam skaistākos traukus, salvetes, dažādus gardus ēdienus un ne tikai, tieši tāpēc "Tava Māja" Lieldienu gaidās ir sarūpējusi padomu vācelīti tieši galda klājumam.

Svētkos galdu katrs dekorē pēc sirds patikas – vieniem uz galda būs bagātīgs ēdienu klāsts, bet citi atkal priekšroku dos dekorācijām, ēdienus atstājot otrajā plānā.

"Tava Māja" no savas padomu krātuves ir izcēlusi rakstus tieši par Lieldienu galda klājumiem, kuros ne tikai varēs atrast dekoratores ieteikumus un aplūkot salvešu locīšanas paraugus, pūpolu kompozīcijas, bet arī varēs apskatīt idejas pašdarinātiem Lieldienu dekoriem. To darināšanā viennozīmīgi varēs iesaistīties visi ģimenes locekļi! Kā savulaik "Tava Māja" atklāja radošā personība Gundega Skudriņa, galda klājumam ir īpaša nozīme arī viņas mājās, tāpēc viņa neklāj galdu viena pati, bet gan tajā iesaista visu ģimeni, kā rezultātā ēdienreizes pārtop kopējā piedzīvojumā. Liec aiz auss viņas pieredzi, iesaistot galda klājumā pilnīgi visus!

Lai skaisti svētki jūsmājās!

Tags

Interjera idejas Galda klājums Lieldienas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form