No sasmakuša ledusskapja līdz dvieļiem: padomi, kā likvidēt dažādas smakas mājoklī
Foto: Shutterstock

Piekritīsiet, ka ir patīkami, ja mājoklī valda patīkams aromāts – vai tā būtu kāda smaržīga svece, vīraks vai aromātiskie kociņi. Bet, lai kā mēs pūlētos ar mazgāšanu un spodrināšanu – ik pa laikam mājoklī ir kāda ierīce, telpa vai lieta, kas nelāgi smako.

"Tava Māja" šoreiz no sava arhīva ir "izcēlusi" rakstus par nepatīkamajām smakām mājoklī, kā arī padomiem, kā ar tām tikt galā, lai māja atkal tiktu ieskauta patīkamā aromātā. Rakstos zemāk varēsi lasīt par dažādām problēmvietām mājoklī, kuri ir nepatīkamās smakas "vaininieki".

Ar nepatīkamajiem aromātiem, protams, var tikt galā ar dažādiem ķīmiskiem līdzekļiem, kas nopērkami veikalos, bet var izmēģināt arī tā sauktās tautas metodes, kur talkā tiek ņemti līdzekļi, kas mājā allaž ir pa rokai, piemēram, soda. Starp citu – soda ir lielisks palīgs mājsaimniecībā! Šajā rakstā vari lūkot astoņus sodas pielietojumus mājas darbos.

Ja arī tev ir kāda ķibele mājoklī un vēlies noskaidrot, ko darīt, lai to novērstu, raksti savu jautājumu komentāru sadaļā vai arī e-pastā: maja@delfi.lv

Tags

Mājas tīrīšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form