Dari pats: rudenīgais hortenziju vainags
Foto: Shutterstock

Rudenī māju varam rotāt ne tikai ar košajiem ķirbīšiem, bet arī dažādām dabas veltēm – kastaņiem, ozolzīlēm, lapām, smilgām un ne tikai. Skaistu mājas dekoru – vainagu – var izveidot arī no hortenziju ziediem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Hortenziju ziedēšana ir finiša taisnē, bet pārziedējušos ziedus vari izmantot savā labā, izveidojot rudenīgu dekoru, kuru piestiprināt ne tikai pie mājas ārdurvīm, bet arī iekštelpās. Tā sagatavošana nav nekas sarežģīts! Ja ar rokdarbiem esi uz tu, tad šis darbiņš tev, visticamāk, ies kā pa diedziņu, bet, ja nē, tad esam sarūpējuši arī video pamācību, kurai varēsi sekot līdzi. Vainaga darināšanā vari arī iesaistīt visu ģimeni – kopā sarūpējiet izejmateriālus!

Kas nepieciešams:

  • vainaga pamatne (tā var būt veidota no zariem, salmiem vai arī vienkārši no metāla stieples);
  • izturīgs diegs, lenta vai aukla;
  • hortenziju ziedi vai citas rudens veltes, kuras piepīt klāt.

Pie pamatnes no auklas izveido cilpu, lai pēc tam vainagu varētu piekarināt. Šo soli, protams, var izlaist, ja vainagu nav paredzēts karināt pie durvīm vai citviet. Apkārt pamatnei pa vienam liek hortenziju ziedus, tos pietin ar diegu. Kad vainags gatavs – piekar to pie durvīm! Atceries, ka vainagu var papildināt ar citiem krāšņiem rudens dekoriem, piemēram, pielīmē tam klāt ar karsto līmi košos fizāļus.

Zemāk vari redzēt video, kurā soli pa solim parādīta vainaga tapšana:

Lūk, pāris idejas ar krāšņiem hortenziju vainagiem, kuri varbūt kalpos kā iedvesma:

View this post on Instagram

A post shared by Shelley - Home & Lifestyle (@thebuttermilkrose) on Aug 8, 2020 at 12:31am PDT

Vainagā var iepīt arī dažādus zariņus un pat magones!

View this post on Instagram

A post shared by The Kraft Flower Company (@kraftflowerco) on Oct 8, 2020 at 12:46pm PDT

Vai arī – papildini vainagu ar čiekuriņiem! Palūko arī šo rakstu, jo tajā atradīsi vēl citas krāšņas idejas košiem lapu un dabas velšu vainagiem.

View this post on Instagram

A post shared by Anna (@garden_of_pearl) on Oct 5, 2020 at 9:30am PDT

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form