Vai robots-putekļusūcējs drīkst sūkt egļu skujas?
Foto: Publicitātes foto

Skuju savākšana nav patīkamākais darbiņš, jo īpaši tad, ja tās pielīp pie zeķēm, radot nepatīkamas sajūtas. Talkā varam ņemt arī putekļusūcējus, bet, vai putekļusūcēji-roboti var tikt galā arī ar egļu skujām?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Vai i-robots var sūkt arī egļu skujas? Vai labāk tās saslaucīt ar birsti?" vaicā "Tava Māja" lasītāja Agnese.

Portāls "Tava Māja" padomu vaicāja "iRobot" un "Terra Virtuala" pārstāvei Vinetai Rudzītei. Viņa skaidroja, ka vismaz "iRobot" roboti lieliski tiek galā ar egļu skuju savākšanu, skujas nav jāslauka ar birsti. "Ja egle ievietota traukā ar ūdeni, tad gan jāuzmanās, lai sausās grīdas uzkopšanas robots to neapgāztu un netiktu saliets ar ūdeni," tā Rudzīte.

Uzņēmuma pārstāve iesaka izmantot mobilo aplikāciju, lai atzīmētu tās zonas mājoklī, kuras robotam nevajag tīrīt. Tāpat viņa iesaka uzstādīt ap eglīti virtuālo sienu-ierīci, kas ar infrasarkano staru rada neredzamu barjeru. Ierīcē var iestatīt taisnu staru vai apļveida staru – robots pāri šai barjerai nebrauks. Tāpat viņa atgādina, ka šo infrasarkano staru ierīci var novietot pie mājas mīluļu ūdens traukiem vai barības.

Ja arī tev ir kāds jautājums par putekļusūcējiem, tad uzraksti to e-pastā: maja@delfi.lv

Tags

Putekļusūcēji Putekļi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form