Sienas krāsojums, kas nebaidās no netīrumiem
Foto: Publicitātes attēls

Kurš gan nezina tās pūliņu pilnās dienas, kad krāsotā siena prasa pēc mitras lupatas, jo ziemas putekļi un laika gaitā radušies nospiedumi jau kļuvuši nepieklājīgi redzami. Ja esi nolēmis atvadīties no netīrām sienām uz visiem laikiem, izmanto "Sadolin EasyCare" netīrumus atgrūdošo krāsu sienām, un aizmirsti par netīrām sienām!

Ja kādreiz varējām vien sapņot, ka varētu nokrāsot sienu ar matētu krāsu, uz kuras nepaliktu redzamas sadzīves netīrās pēdas – pirkstu nospiedumi, putekļi, mazo mākslinieku garadarbu sekas, mājdzīvnieku sienu glaudu sekas u.tml. Tagad par šādām likstām vairs nebūs prāts jālauž, jo jaunās "Sadolin EasyCare" krāsās ir vasks, kas krāsoto virsmu padara īpaši izturīgu pret šķidrumu un netīrumu uzņemšanu.


Par krāsu

Kas būtiski, pirms krāsu var novērtēt jau praktiskos apstākļos – tā nešļakstās krāsošanas procesā, to ir viegli uzklāt un vienmērīgi izlīdzināt, iegūstot gludu, matētu virsmu. Turklāt krāsai nepiemīt nepatīkamais aromāts, tāpēc krāsošanas darbs būs gluži vai tīrā bauda. Ar "Sadolin EasyCare" krāsu var krāsot gan sienas, gan griestus sausās telpās, kur virsma ir izturīga pret mazgāšanu. Tātad tā var būvirtuve, bērnistaba, priekšnams, dzīvojamā istaba vai kāda sabiedriska telpa. Produkts ir piemērots jaunas vai iepriekš krāsotas ģipša plātņu, apmetuma, betona, ķieģeļu, špaktelētas, kā arī iepriekš nogruntētu kokšķiedras un kokskaidu plašu un stiklašķiedras tapešu virsmas krāsošanai.

Krāsas īpašā hidrofobā pārklājuma dēļ, šķidrums, piemēram, atspirdzinošie dzērieni, sulas, kas ir nokļuvušas uz virsmas, neiesūcas pamatnē, bet paliek uz virsmas pilienu veidā. Tāpat nelielais saskares laukums starp pilienu un pamatvirsmu samazina piesārņojuma risku un krietni vienkāršo virsmas tīrīšanu.

Krāsošana

Pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, smiltīm un netīrumiem. Virsmas tīrīšanai lietojams remdens ūdens, stipri netīras virsmas attīrīšanai – arī piemērots tīrīšanas līdzeklis. Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni, un tad jau var ķerties pie krāsošanas. Uz virsmas jāuzklāj divas kārtas krāsas ar veltnīti vai otu, ļaujot virsmai nožūt saskaņā ar prasībām attiecībā uz intervālu starp kārtu uzklāšanu. Krāsa ir gatava lietošanai, tās atšķaidīšana nav nepieciešama.

Sienas krāsošanas gadījumā krāsa jāklāj uz virsmas vispirms šķērsvirzienā, pēc tam virsma jāizlīdzina, virzot veltnīti uz augšu un uz leju. Katra nākamā veltnīša kustība krāsas joslā jāizpilda visā sienas augstumā vienā virzienā. Krāsojot griestus, jāstrādā gaismas krišanas virzienā, t.i., izlīdzinošie triepieni jāveic virzienā no loga. Parastajos apstākļos krāsa iegūst sākotnējo ūdeni atgrūdošo (hidrofobo) aizsardzību 1-2 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc ieteicams izvairīties no krāsotās virsmas intensīvas tīrīšanas, pirms nav pagājis norādītais laiks.

Kad darbiņš padarīts un sienas nožuvušas, var baudīt darba augļus un novērtēt krāsas labās īpašības. Neskatoties uz labajām īpašībām, kas attiecas uz krāsas pateicīgumu praksē, tai piemīt arī savs unikālais labums arī vizuālajā aspektā. Vēlāk arī mazgājot šo sienas virsmu, krāsa paliks matēta, nevis spīdīga, kā tas varbūt ir bijis ierasti līdz šim. Tātad pat pēc ilglaicīgas sienas mazgāšanas, matējums saglabāsies un var sienu droši mazgāt, nebaidoties, ka krāsa paliks uz lupatiņas. Siena ar "Sadolin EasyCare" klāto krāsu ir 10 reizes noturīgāka pret mazgāšanu par jebkuru parasto krāsu. Meklē produktu būvmateriālu veikalos!

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form