Akumulators, kas der dažādu ražotāju instrumentiem. Vai tas ir iespējams?

Akumulators, kas der dažādu ražotāju instrumentiem. Vai tas ir iespējams?
Foto: Publicitātes foto

Dodoties ceļojumā, galvassāpes bieži rada dažādie telefonu un datoru lādētāji, kas jāņem līdzi. Un kāda skāde, ja kāds no tiem ir aizmirsts mājās un attiecīgo ierīci nevar uzlādēt! Var jau teikt, ka atvaļinājumā jābauda dzīve un telefons nav vajadzīgs, tomēr būtu daudz ērtāk, ja visiem telefoniem derētu viens lādētājs un akumulators, lai vajadzības gadījumā to varētu aizņemties no dzīvesbiedra, drauga vai bērniem.

Tieši tāpat būtu ērtāk, ja visiem instrumentiem derētu viens un tas pats akumulators. Ejot uz objektu, nevajadzētu raizēties, vai ir paņemts līdzi katram darbarīkam atbilstošais akumulators. Līdz šim ražotāji izmantoja tikai saviem produktiem derīgus akumulatorus un lādētājus, taču jaunā CAS (Cordless Alliance System) bezvadu sistēma ļauj strādāt, izmantojot tikai "Metabo" akumulatorus. Tas nozīmē, ka viens akumulators der dažādu ražotāju ierīcēm. Tādējādi darbs kļūst daudz ērtāks, jo visi 18 V "Metabo" akumulatori ir saderīgi ar daudzu citu ražotāju instrumentiem.

"Metabo" jau daudzus gadus strādā pie akumulatoru tehnoloģijām un ir vairāku revolucionāru risinājumu autors, tāpēc var piedāvāt labākus akumulatorus nekā konkurenti. Nesen "Metabo" laida klajā otrās paaudzes 18 V LiHD akumulatorus, tostarp divrindu 8,0 Ah akumulatorus, kas nodrošina jaudu līdz pat 1600 V. Tas nozīmē, ka šiem akumulatoriem pietiek enerģijas un tie ir uzticami partneri pat visintensīvākā darba apstākļos. Un tagad "Metabo" 4,0 Ah akumulatoriem ir nevis viens, bet gan vesela rinda uzlādes elementu!

Labākā sistēma lietotāja ērtībai

"Metabo" akumulatoru tehnoloģijas kvalitātei uzticas jau astoņi uzņēmumi: "Rothenberger", "Mafell", "Eisenblätter", "Collomix", "Haaga", "Starmix", "Eibenstock" un "Steinel".

"Rothenberger" ir Vācijas uzņēmums, kurš specializējies cauruļvadu apstrādes instrumentu ražošanā. Arī pārējie ir Vācijas uzņēmumi ar vairāku gadu desmitu darba stāžu. "Mafell" ražo kokapstrādes iekārtas, "Collomix" ‒ dažādas būvniecības un krāsošanas iekārtas, "Eisenblätter" ir specializējies metālizstrādājumu slīpēšanas iekārtu ražošanā. "Eibenstock" ir tradicionālo profesionālai lietošanai paredzēto elektroinstrumentu ražotājs, "Starmix" piedāvā plašu rūpniecisko putekļsūcēju un pūtēju klāstu, "Haaga" ir specializējies ielu tīrītāju ražošanā, bet "Steinel" nodarbojas ar inovatīvu sensoru, siltumsūkņu un karstās līmes pistoļu ražošanu. Tas nozīmē, ka ar vienu CAS akumulatoru var darbināt vairāk nekā 110 dažādu ierīču.

Pērkot "Metabo" akumulatora ierīci, akumulatoru vai lādētāju no "LiHD Partner" izplatītāja, saņem arī 36 mēnešu All-in Service pakalpojumu! Tas nozīmē, ka remonts un nolietoto detaļu nomaiņa iekārtai tiks veikta bez maksas. Turklāt nav svarīgi, vai bojājums radies lietošanas vai ražošanas defekta dēļ!

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tava Māja iesaka