No remontiem līdz māju būvniecībai: pašmāju pieredzes stāsti
Foto: Privātais arhīvs

Ir cilvēki, kuri labprāt ienāk jau perfekti iekārtotā mājoklī, kurā nav nepieciešams pielikt savu, kamēr citiem virsvadības uzņemšanās ir asinīs. Viņi gatavi māju celt no pamatiem, iesaistīties remontdarbu veikšanā, kā arī atjaunot šķietami nolemtībā atstātus īpašumus, pārvēršot par īstenām interjera pērlēm.

Šoreiz notrauksim putekļus vienmēr aktuālajiem pieredzes stāstiem par māju būvniecību un remontdarbiem. Vienalga, vai runa ir par jaunas lapenes, privātmājas būvniecību vai pavisam neliela pieliekamā kambara pārvērtībām gaumīgā vannasistabā – visos variantos kā vienā svarīgas ir gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, bez kurām izsapņotais "projekts" var sabrukt kā kāršu namiņš.

Būvējot māju, ļoti svarīga ir atrašanās vieta. Lai arī daudzas lietas var izdarīt bez speciālistu palīdzības, atsevišķos jautājumos bez viņiem neiztikt, tāpēc noteikti nepieciešams atrast kādu uzticības personu, kas jomu pārzina. Ko vērts kārtīgi pārdomāt pirms ķeršanās pie lietas, lai sapņu māja nepārtaptu moku kambarī, apkopots šajā rakstā.

Taču turpinājumā iepazīsties ar vairākiem interesantiem un arī atšķirīgiem pieredzes stāstiem, kas saistīti gan ar būvniecību, gan arī remontdarbiem atsevišķās mājvietas telpās un pagalmā.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Būvniecība Remonts
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form