Uz saturu
fona ikona 1 fona ikona 2 fona ikona 3 fona ikona 4 fona ikona 5 fona ikona 6
Tavs līgo tradīciju spēks

Dalies ar savu Līgo tradīciju stāstu un foto un laimē ekskursiju ar degustāciju alus darītavā “Tērvete” (līdz 6 personām) un dzērienu kasti no "Tērvete"!

Lai līgojam, lai svinam šai svētku vakarā – šie vārdi liek iemirdzēties katra īsta latvieša acīm. Līgo ir tie svētki, kad pie gardu dzērienu kausiem un bagātīgi klātiem galdiem svinam dzīvi, kopā būšanu un vasaru. Katram no mums ir savas tradīcijas – siera siešana un pīrāgu cepšana, svētki pie ģimenes vecākā Jāņa, skaistāko vainagu sacensības, ballītes, kurās tiekas visi draugi, peldēšanās pa pliko Jāņu rītausmā… Saraksts ir bezgalīgs, tāpēc sadarbībā ar alus darītavu “Tērvete” aicinām pastāstīt savu Līgo svētku tradīciju, kopā veidojot lielo Līgo tradīciju sienu.

Saņēmām vairāk nekā 25 Līgo tradīciju stāstus, kas tika pievienoti balsojumu lapai. Paldies ikvienam par dalību konkursā un sveicam uzvarētājus!

1. vietu ieņem Liene un dāvanā saņem ekskursiju ar degustāciju alus darītavā ‘’Tērvete’’ (līdz 6 personām)

2. vietu ieņem Dzintars, kurš balvā saņem dzērienu kasti no ‘’Tērvete’’

3. vietu ieņem Jānis, kurš balvā saņem dzērienu kasti no ‘’Tērvete’’

Ar uzvarētājiem sazināsimies privāti.

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit
 
 

"Tavs Līgo tradīciju stāsts" lasītāju foto stāstu konkursa - balsojuma noteikumi.

1. Pieteikšanās balsojumam notiek no 23.maija līdz 12.jūnijam (ieskaitot).
2. Balsojums norisinās no 2022. gada 30. maija līdz 19.jūnijam pulksten 12:00 interneta vietnē delfi.lv.
3. Balsošanas dalībniekiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots līdz 13.jūnijam. No 15.jūnija līdz 19.jūnijam balsošanas dalībniekiem nav redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots.
4. Aptaujas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē aptaujas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem. (Balsošana – vienu reizi dienā no vienas ierīces)
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Pirmās vietas ieguvējs balvā saņems ekskursiju ar degustāciju alus darītavā "Tērvete" 6 personām, otrās un trešās vietas ieguvēji balvā saņems kasti ar Tērvetes dzērieniem.
8. Balsošanā uzvarējušais foto iesūtītājs tiks paziņots "Tavs Līgo tradīciju stāsts" balsojuma lapā 20.jūnijā.
9. Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies konkursa organizatori personīgi.

Balsošana beigusies! 8

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.