Uz saturu
close-ad

Eiropas Diena

Tag Actions

Podkāsts "Eiropas diena" vēsta par aktuālākajiem jautājumiem Eiropas Savienībā – katru nedēļu ES politiskās dienaskārtības jaunumi, kā arī caur dažādu nozaru pārstāvju, akadēmiķu un citu ekspertu viedokļiem iedziļināšanās tēmās, kuras nodarbina dalībvalstu politikas veidotājus un skar lielu daļu no 27 dalībvalstu iedzīvotājiem.

Projektu līdzfinansēja Eiropas Savienība, izmantojot Eiropas Parlamenta dotāciju programmu komunikācijas jomā. Eiropas Parlaments netika iesaistīts tā sagatavošanā, un jebkāda informācija vai viedokļi, kas pausti saistībā ar šo projektu, tam neuzliek nekādu atbildību vai saistības; par projektu ir atbildīgi tikai programmas autori, intervējamās personas, redaktori vai izplatītāji saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Eiropas Parlaments arī neuzņemas atbildību par tiešu vai netiešu kaitējumu, kas var rasties, īstenojot šo projektu.

1 . lapa no 2
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.