close-ad

Homo Novus

Tag Actions

Starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus” 2015. gadā no 4. līdz 10. septembrim atzīmē savu divdesmitgadi ar viesizrāžu programmu, teātra telpas un scenogrāfijas programmu "Kopīgā telpa: mūzika, laiks, politika", programmu "Divdesmit" - izrādēm, kas veltītas jaunībai un pieaugšanai.

Festivāla spožākie notikumi ir franču mākslinieka Filipa Kena kinofilmai tuvā izrāde par sešu rokeru un Izabellas draudzību, kanādiešu mākslinieku "Mammalian Diving Reflex" un 15 Zolitūdes jauniešu kopīgi veidotais ceļojums naksnīgajā Rīgā “Nakts gājiens ar tīņiem”, leģendārās kompānijas "Forced Entertainment" izrāde - lasījums “Dienasgrāmata”, skumjākā britu komiķa Kima Noubla un ekscentriskā beļģu dueta Benjamina Verdonka un Pītera Ampes darbi, kā arī jaunā francūža Olivjē Kulona Jablonkas komentārs par globālo imigrāciju izrādē “Viktora Igo avēnija 81”. Festivāls piedāvā arī plašu pirmizrāžu klāstu – jaunus režisoru Elmāra Seņkova, Mārtiņa Eihes, horeogrāfu Kristīnes Brīniņas, Krišjāņa Santa, Ērika Ēriksona un skaņu mākslinieka Voldemāra Johansona darbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
1 . lapa no 2
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.