close-ad

Koronavīruss Covid-19

Tag Actions

Ministru kabinets nolēmis, ka no 7. aprīļa beidzas valstī izsludinātā ārkārtējā situācija, tomēr iedzīvotājiem arī turpmāk ir jāievēro virkne ar Covid-19 izplatības mazināšanu saistītu ierobežojumu un prasību.

Piemēram, ir aizliegti privāti pasākumi un privāta pulcēšanās, bet vienlaikus atļauti pasākumi divu mājsaimniecību ietvaros ārtelpās līdz desmit personām. Joprojām ir izliegti visi publiskie pasākumi klātienē, paliek spēkā prasība lietot sejas maskas visās sabiedriskās vietās, kur atrodas vairāk nekā viens cilvēks, tai skaitā arī darba vietās. Obligāta sejas masku lietošana tiek paredzēta arī sabiedriskās vietās, kur ir intensīva cilvēku plūsma un kur nav iespējams ievērot divu metru distanci.

Neatkarīgi no preču sortimenta un tirdzniecības platības durvis pircējiem var vērt visi veikali, kuriem ir atsevišķa ieeja un kuri neatrodas tirdzniecības centrā, kura tirdzniecības platība ir lielāka par 7000 kvadrātmetriem. Mazākos tirdzniecības centros varēs strādāt visas tirdzniecības vietas. Protams, gan tirgotājiem, gan pircējiem jāievēro drošības prasības.

Jaunākās ziņas

Visas ziņas

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
1 . lapa no 166
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.