close-ad

Sarunu festivāls Lampa

Tag Actions

Sarunu festivāls "Lampa" ar galveno tēmu "cieņa" 2021. gadā notiks no 20. un 21. augustā Cēsīs. Festivāls notiks gan attālināti, gan klātienē. Tiesa, klātienē to šogad drīkstēs apmeklēt tie cilvēki, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu pēdējā pusgada laikā kopā ar pasi vai ID karti. Festivālu gan varēs piedzīvot arī dažādās kopā skatīšanās vietās. To saraksts tiks papildināts līdz augusta sākumam un būs pieejams festivāla mājaslapā.

Šogad festivālā būs daudz cilvēku labklājības emocionālajiem un mentālajiem aspektiem veltītu sarunu. Festivālā sarunāsies par neērtām, mulsinošām un grūtām tēmām. Vai laimīga dzīve ir iespējama visiem – uz šo un citiem jautājumiem atbildes meklēs festivāla sarunās.

Vēl šogad festivāla “Lampa” apmeklētājiem būs iespēja piedalīties kādā no festivāla "Lampa" neparasto formātu pasākumiem, piemēram, varēs vērot, kā LMT pilots no Cēsīm vada bezpilota automašīnu ar pasažieriem Biķernieku trasē. Ar pilnu festivāla programmu var iepazīties šeit.

Jaunākās ziņas

Visas ziņas

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
1 . lapa no 4
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.