Diskusija 'Narkotiku jautājumi Latvijas publiskajā telpā'
Foto: Publicitātes foto

Aicinām 20. oktobrī pulksten 11.00 pievienojies diskusijai par sabiedrībā aktuālu, bet nereti dažādu iemeslu dēļ noklusētu tēmu – "Narkotiku jautājumi Latvijas publiskajā telpā"! Kā sabiedrība redz ar narkomāniju saistītus jautājumus, ko profilaktiskie un izglītojošie pasākumi sniedz lietotājiem un iesaistītajiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par narkomānijas problēmu runās arī vietējā satura veidotāja "Tet studio" piedāvātajās izglītojoši dokumentālajās sērijās "Nelegālais trips". Skatītājiem visā Latvijā tās būs pieejams izklaides platformā "Tet+" no 28. oktobra.

Diskusiju būs iespējams skatīties "Tet+" "Facebook" tiešraidē.

Diskusijā tiks runāts arī par pašreizējās narkotiku politikas mērķiem, tajā skaitā kaitējuma mazināšanu Latvijā. Tā raisīs pārdomas un mudinās uz reālu rīcību, lai esošo situāciju vērstu par labu dažādās sociālajās, vecuma un interešu grupās. Savukārt piecās izglītojoši dokumentālās sērijās "Nelegālais trips" skatītājiem palīdzēs veidot izpratni par narkotiku jautājumiem, preventīvo pasākumu nozīmīgumu, sniegs ieskatu, kā par šo tēmu runāt ar jauniešiem, līdzatkarīgajiem un citiem. Īsti stāsti un īstas pieredzes.

Attālināto tikšanos vadīs Roberts Šteinbergs – žurnālists, izglītojoši dokumentālo sēriju "Nelegālais trips" veidotājs. Tajā piedalīsies::

  • Nils Sakss Konstantinovs, pusaudžu psihoterapeits
  • Anda Ķīvīte-Urtāne, RSU Sabiedrības veselības institūta direktore
  • Diāna Odumiņa, pārdozējušā dēla mamma, kas dalās savā pieredzē arī izglītojoši dokumentālajās sērijās
  • Kārlis Arājs, DELFI Nacionālo ziņu nodaļas redaktors
Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form