'Latvija. Level up!' Rezervē 25. novembri jaunām zināšanām digitālās transformācijas jomā
Foto: Publicitātes foto

Digitālās transformācijas pēcpusdienā foruma "5G Techritory" ietvaros Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rīko konferenci "Latvija. Level up!". Tajā 10 Latvijas un starptautiskie eksperti iepazīstinās ar tendencēm un pieredzes stāstiem pakalpojumu un procesu digitalizācijā. Klausītāji varēs iepazīties ar "Printify", LMT, "West Midlands 5G Project", "Riga Tech Girls", VARAM un citu organizāciju pieredzi.
Pasākums tiks īstenots VARAM programmas "Dari digitāli" ietvaros.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konference norisināsies 25. novembrī no pulksten 13.00 līdz 16.15 tiešsaistē, starptautiskā foruma 5G Techritory ietvaros.

Tiešraide būs vērojama portālā DELFI no pulksten 13.00.

Pasākums notiks angļu un latviešu valodā. Tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

"Latvija. Level up!" mērķis ir iedvesmot izmantot digitālos risinājumus, kā arī iepazīt nākotnes tendences un iespējas digitālo tehnoloģiju izmantošanā.

Konference norisināsies trīs tēmu blokos – dizains, tehnoloģijas un prasmes. Katra tēmu bloka ietvaros tiks analizēti praktiski piemēri un sniegtas pieredzējušu ekspertu atziņas.

Eksperti dalīsies savās zināšanās par tādām tēmām kā datos balstīta publiskā sektora attīstība, inovācijas un eksperimentēšana un digitālie risinājumi klientu pieredzes uzlabošanai. Tāpat tiks piedāvātas svaigas un inovatīvas pieejas sabiedrības digitālo prasmju veicināšanai, kā arī citi temati.

Konferences noslēgumā plānota paneļdiskusija, kurā eksperti diskutēs par to, kādi ir e-risinājumu veiksmes faktori, nākotnes tendences un iespējas tehnoloģiju izmantošanai publiskajā sektorā un kā digitālās prasmes padarīt pievilcīgas iedzīvotājiem.

Konferences programma (vairāk informācijas: https://mana.latvija.lv/)

Plkst. 13.00 "Iespējas: E-Latvija, vīzija, attīstība"

Konferenci ar iedvesmas runu atklās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs.

Plkst. 13.15–14.00 DIZAINS

 • Digitālie risinājumi klientu pieredzes uzlabošanai (Evija Šturca, KPMG Latvijā partnere)
 • No esošo procesu digitalizēšanas uz "digital by design" (Zoltans Salašs (Zoltan Szalas), "Printify" attīstības vadītājs)
 • Daudzkanālu piegāde (Roberts Frenkss (Robert Franks), "West Midlands 5G Project" izpilddirektors)

Plkst. 14.05–14.50 TEHNOLOĢIJAS

 • No slēgtiem procesiem un datiem uz "open by default" (Deivids Ērihs (David Ehrich), "Alliance for Innovative Regulation" līdzdibinātājs un izpilddirektors)
 • Zviedrijas valdības iestāžu piemērs ar "agile" darba pieeju, liekot centrā iedzīvotāju vajadzības un veicinot inovācijas (Anderšs Grāns (Anders Grahn), "Recoordinate" dibinātājs un partneris)
 • Datos balstīta publiskā sektora attīstība (Juris Binde, LMT prezidents un valdes priekšsēdētājs)

Plkst. 14.50–15.35 PRASMES

 • Dzimumu nevienlīdzības un stereotipu mazināšana un iespēju radīšana sievietēm ar digitālajām prasmēm (Anna Andersone, "Riga TechGirls" valdes locekle)
 • Inovatīvas pieejas iedzīvotāju digitālo prasmju veicināšanai (Gatis Ozols, VARAM valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos)
 • Mākslīgais intelekts kā cilvēku palīgs SEB bankā (Iļja Nogičevs, SEB digitālās attīstības vadītājs)

Plkst. 15.35 PANEĻDISKUSIJA: DIGITĀLĀS TRANSFORMĀCIJAS IESPĒJAMĀ MISIJA

E-risinājumu veiksmes faktori, nākotnes tendences un iespējas tehnoloģiju izmantošanai publiskajā sektorā, digitālā transformācija, e-Latvija, vīzija, attīstība, ierosme tālākajiem soļiem.

Paneļdiskusijas dalībnieki:

 • Artūrs Toms Plešs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs
 • Ingmārs Pūķis, LMT viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos, valdes loceklis;
 • Evija Šturca, KPMG Latvijā partnere;
 • Dr. Folkers Vitpāls (Dr. Volker Wittpahl), Inovāciju un tehnoloģiju institūts, Berlīne
 • Kristaps Pētersons, moderators
Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form