No tehnoloģiju nozares tendencēm līdz Baltijas lomai to attīstībā: 'TechChill' atklāj 2021. gada pasākumu sezonu
Foto: Publicitātes foto

Šogad jau 10. reizi pēc kārtas Rīgā norisināsies Baltijas reģiona vadošais tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums "TechChill", kas ik gadu pulcē vairāk nekā 2000 apmeklētāju, tostarp jaunuzņēmumu pārstāvjus un medijus, investorus, dažādu biznesa jomu ekspertus, kā arī tehnoloģiju entuziastus no Latvijas un visas pasaules. Pielāgojoties globālās pandēmijas ieviestajām korekcijām, "TechChill 2021" norisināsies digitālā formātā, un par pasākumu sezonas centrālajām tēmām šoreiz izvirzītas ilgtspējas inovācijas, profesionālās izaugsmes veicināšana, digitālā transformācija, kā arī Baltijas valstu loma globālās tehnoloģiju nozares attīstībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pielāgojot centrālā pasākuma norisi neklātienes formātam, tā programma šogad tiks sadalīta divu nedēļu garumā no 7. līdz 21. maijam, taču "TechChill 2021" saturs paliks nemainīgs un tajā jau tradicionāli paredzēta vieta nozares ekspertu prezentācijām un paneļdiskusijām, jaunuzņēmēju un investoru tīklošanās aktivitātēm, "Fifty Founders Battle" sacensībām, pieredzes apmaiņas stāstiem un diskusijām, meistarklasēm, hakatoniem un dažādiem citiem tiešsaistes satelītpasākumiem, kas pirmo reizi būs pieejami dalībniekiem no jebkuras vietas pasaulē. "TechChill" runātāju vidū ik gadu bijuši dažādi starptautiski pazīstamu uzņēmumu pārstāvji, un arī 2021. gads šajā ziņā nebūs izņēmums, turklāt tas ļaus paplašināt piesaistīto ekspertu tīklu vēl nebijušā līmenī.

""TechChill" savas darbības 10. gadu vēlas atzīmēt ar jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem, kā vienu no svarīgākajiem mērķiem izvirzot izplešanos uz kaimiņvalsti Lietuvu. Mēs vēlamies veicināt visu Baltijas valstu izaugsmi, stiprināt reģiona vienoto identitāti un izcelt tā pozīcijas starptaustikā līmenī, palīdzot piesaistīt arvien jaunus partnerus, investīcijas, darba vietas un iespējas. Kopējai izaugsmei ir vitāli nepieciešams parādīt, ka Baltijas valstis piedāvā zinošu un spējīgu darba spēku, reģiona lokācija ir izdevīga teju jebkuram biznesam, te ir pieejams atbalsts no valstu institūcijām un citi uzņēmējiem pievilcīgi faktori. Turklāt tam kā lielisks pierādījums kalpo lielais investīciju apjoms, ko Baltijas jaunuzņēmumi spējuši piesaistīt pērn, par spīti visiem pandēmijas radītajiem izaicinājumiem," komentē "TechChill" valdes priekšsēdētāja Marija Ručevska.

Pirmais no "TechChill 2021" sezonas iesildošajiem pasākumiem norisināsies jau šo trešdien, 20. janvārī, kad "TechChill" organizatori "Facebook" tiešraidē iepazīstinās ar šī gada paplašināto pasākumu formātu, centrālajām tēmām, pirmajiem runātājiem un citiem aizraujošiem jaunumiem. Virtuālā atklāšanas pasākuma sākums paredzēts pulksten 17.00, kad skatītājus uzrunās "TechChill" valdes locekļi Marija Ručevska, Ernests Štāls un Andris K. Bērziņš, bet jau uzreiz pēc tam sekos iepazīšanās ar "TechChill" komūnas pārstāvjiem.

Savukārt turpinājumā paredzēta tematiska paneļdiskusija par tehnoloģiju nozares tendencēm 2021. gadā un Baltijas reģiona lomu to attīstībā, kur kā eksperti piedalīsies ilgtspējas platformas "Plan A" dibinātāja un izpilddirektore Lubomila Jordanova, "Google" vadītājs Baltijas valstīs Vītauts Kubiļus (Vytautas Kubilius), kā arī jaunuzņēmumu investīciju kompānijas "Lemonade Stand" vadošais partneris Sīms Tellers (Siim Teller). Paneļdiskusiju moderēs "TechChill" valdes locekle Līva Pērkone. Ikviens interesents ir aicināts bez maksas sekot līdzi "TechChill" sezonas atklāšanas norisei.

Par "TechChill":

Laika gaitā izaugot no nelielas līdzīgi domājošu tehnoloģiju entuziastu kustības, "TechChill" mērķis ir sekmēt Baltijas jaunuzņēmumu kopienas sasniegumus un ik gadu pulcēt tūkstošiem apmeklētāju, tostarp perspektīvu jaunuzņēmumu pārstāvjus, inovatīvas korporācijas, dažādu biznesa jomu ekspertus, reģiona aktīvākos investorus un talantīgus tehnoloģiju nozares entuziastus. "TechChill" organizē bezpeļņas organizācija ar tādu pašu nosaukumu, kas visa gada garumā sniedz atbalstu Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmai un sekmē tās izaugsmi. Plašāka informācija pieejama: TechChill.co.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Jaunie projekti