Aicināja balsot par labāko sociālās uzņēmējdarbības ideju. Ieraksts.
Foto: Publicitātes foto

Sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursā “Tam labam būs augt” organizatori aicināja ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties konkursa norisē, vērojot tā tiešraidi un balsojot par labāko sociālās uzņēmējdarbības ideju vai projektu. Skatītāju balsojums noteica vienu no konkursa uzvarētājiem, kurš savas sociālās biznesa idejas vai projekta realizēšanai saņēma 1200 eiro finansējumu. Konkursa tiešraide ar SEB bankas draudzīgo atbalstu bija skatāma piektdien, 25. septembrī, no plkst.18:00 līdz 20:00.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkursā savas sociālās uzņēmējdarbības idejas un projektus prezentēja 10 esošie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas.

Konkursa noslēgumā naudas balvu 1200 eiro apmērā saņēma divi sociālie uzņēmēji un sociālās uzņēmējdarbības ideju autori. Vienu uzvarētāju noteica konkursa žūrija, otru - tiešraides skatītāju balsojums. Naudas balvas nodrošināja British Council pārstāvniecība Latvijā un SEB banka. No katras skatīšanās iekārtas, kurā tika vērota pasākuma tiešraide, bija iespēja nobalsot tikai vienu reizi.

“Konkursa tiešraide ir lieliska iespēja nevien vērtēt sociālās uzņēmējdarbības idejas, bet arī iepazīt uzņēmīgu Latvijas cilvēku darbus un ieceres, kuru mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā. Aicinām skatīties un balsot par savuprāt interesantāko un vērtīgāko sociālās uzņēmējdarbības ideju!” aicināja Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande.

Kopumā konkursā tika saņemti vairāk kā 60 dažādi sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu pieteikumi. Otrajai kārtai tālāk tika virzītas 25 spēcīgākās idejas un projekti, kuri autori piedalījās piču apmācībās, pēc kurām eksperti noteica 10 konkursa finālistus.

Konkursa “Tam labam būs augt” mērķis ir veicināt jau esošu sociālo uzņēmumu un jaunu sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību, kā arī parādīt un par šīm idejām pastāstīt visai Latvijai. Konkursu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Tā norisi atbalsta SEB banka, Attīstības finanšu institūcijas Altum, laikraksts "Dienas Bizness" un RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6.

Papildu informācija: Līga Ivanova, liga@sua.lv, 26464686


Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form