'Swedbank' diskusija uzņēmumiem: 'Latvijas uzņēmēju gēns – iedvesmas stāsti'
Foto: Publicitātes foto

Latvijā reģistrēti vairāk nekā 180 tūkstoši uzņēmumu – mazi, vidēji un lieli, eksportētāji un importētāji, ar vietējo un ārvalstu kapitālu, sākot no sabiedrībām ar ierobežotu atbildību, akciju sabiedrībām līdz individuāliem komersantiem. Mūsu uzņēmumi ir ļoti dažādi, tomēr visi veido Latvijas ekonomikas asinsriti, tieši tāpēc patriotiskajā nedēļā aicinām uz diskusiju par Latvijas uzņēmēju gēnu – kādas īpašības un prasmes ir mūsu uzņēmēju stiprā puse un kas būtu kopīgiem spēkiem jāattīsta, lai Latvijas uzņēmumi spētu radīt pēc iespējas vairāk augstas pievienotās vērtības un globāli konkurētspējīgus produktus un pakalpojumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diskusijas dalībnieki:

  • Kaspars Rožkalns, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors
  • Andris Rubīns, reklāmas aģentūras "NORD DDB Riga" partneris, Latvijas Eksportētāju Asociācijas "The Red Jackets" valdes loceklis
  • Kaspars Mežapuķe, SIA "Virte tehnoloģijas" valdes loceklis


Diskusiju vadīs Lolita Stašāne, "Swedbank" Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītāja

Diskusijā meklēsim atbildes:

  • Kas raksturo Latvijas uzņēmēju gēnu – kādas ir mūsu uzņēmumu stiprās puses?
  • Kā veicināt Latvijas uzņēmumu izaugsmi – kādas prasmes, iemaņas un zināšanas jāattīsta, lai Latvijas uzņēmumi spētu radīt augstas pievienotās vērtības un globāli konkurētspējīgus produktus un pakalpojumus?
  • Kā veicas mūsu uzņēmējiem, darbojoties vietējā tirgū un meklējot izaugsmi eksporta tirgos?


Diskusija notiek Vispasaules uzņēmējdarbības nedēļā ("World Entrepreneurship Week"), kad Latvijā jau ceturto gadu pēc kārtas notiek Uzņēmēju pieredzes dienas – iniciatīva pieredzes apmaiņai biznesa izaugsmei.

Uz tikšanos ceturtdien, 11. novembrī, pulksten 13.00!

❓ Uzdod interesējošos jautājumus diskusijas dalībniekiem "Swedbank" "Facebook" konta (@SwedbankLatvia) komentāru sadaļā un dalies savā pieredzē!

Pēc tiešraides būs pieejams arī diskusijas ieraksts.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form