7 ieteikumi, kas atvieglos ceļošanu ar bērniem
Foto: Shutterstock

Arvien biežāk ģimenes izvēlas doties ceļojumā kopā ar bērniem, lai radītu kopīgas atmiņas, iepazīstinātu bērnus ar citām kultūrām, kā arī emocionāli satuvinātos viens ar otru. Lai ceļojums ar bērniem būtu izdevies, nepieciešama gudra sagatavošanās. Tūroperators "Novatours" sagatavojis 7 ieteikumus, kas noderēs, dodoties ceļojumā visiem kopā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Māmiņu kluba" fizioterapeite Kristīne Asonova: "Kopīgs ceļojums var kļūt par vienu no bērnības spilgtākajām atmiņām. Lai tas izdotos par patīkamu piedzīvojumu, svarīgi pārdomāt dažādus sīkumus; jo mazāks bērns, jo vairāk sīkumu. Jāpadomā gan par ceļojuma posmu lidmašīnā, automobilī vai citur, gan par laiku galamērķī, kuru nepārzināt tik labi kā mājas. Taču pats galvenais – apbruņoties ar labu noskaņojumu, pārliecību un mīlestību pret savu bērnu, kura ceļojuma pieredze būs atkarīga no tevis."

Sagatavo dokumentus

7 ieteikumi, kas atvieglos ceļošanu ar bērniem
Foto: LETA


Pirms iegādājies ceļojuma biļetes, noteikti atceries pārbaudīt visu ģimenes locekļu pasu vai ID karšu derīguma termiņus. Ja to derīguma termiņš beidzas brauciena laikā, ceļošanas dokuments ir nederīgs. Vairums valstu pieprasa, lai ceļošanas dokuments būtu derīgs ne mazāk kā sešus mēnešus pēc brauciena pēdējās dienas. Bērnu dokumentiem derīguma termiņi ir īsāki, tādēļ šim faktoram jāpievērš īpaša uzmanība.

Tāpat svarīgi pirms ceļojuma bērnu aizvest pie ārsta uz konsultāciju par veselības stāvokli. Atkarībā no galamērķa var būt nepieciešama kāda pote vai vakcīna, un arī potēšanas pasi drošības labad var paņemt līdzi.

Tags

Ceļošana ar bērnu
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form