Āzijas dienasgrāmata: kā latvietis ar motociklu iepazina tālās zemes
Foto: Mārtiņš Sils

Latviešu ceļotājs Mārtiņš Sils kopā ar Ģirtu Vilni šī gada februārī uzsāka ekspedīciju Austrālijā, kuras mērķis – ar motocikliem mērot ceļu no Melburnas līdz Latvijai. Ekspedīciju jau sākotnēji bija plānots veikt trīs daļās, ņemot vērā loģistikas jautājumus, kas jāsaplāno pāris šķērsojamo ūdens virsmu dēļ. Šobrīd pienākusi ekspedīcijas trešā, noslēdzošā kārta un Mārtiņš jau pusotru mēnesi pavada Āzijas plašumos.

Priekšā vēl diezgan garš ceļš līdz Latvijai, bet mērķis ir un paliek sākotnējais – 18. novembrī Mārtiņš kopā ar šobrīd viņam pretī no Latvijas braucošo motociklistu karavānu, ko plānots satikt pusceļā, atgriezīsies Latvijā.

Par Austrālijas posmu varējāt lasīt šeit, šeit un šeit.

Līdz 18. novembrim būs iespējams sekot līdzi tam, kā Mārtiņam gājis Āzijā. Bez pārsteigumiem neiztikt! Bet turpinājumā viņa iespaidi par piedzīvoto.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl