Izaicinot sevi un ceļā pavadot vairākas dienas: seši ceļotāji un viņu garie pārgājieni
Foto: Aiva Jakovela

Izaicināt sevi, redzēt vairāk vai atslēgties no ikdienas – iemesli, kādēļ ļaudis izvēlas doties garos pārgājienos, ir dažādi, tomēr ikviens no šiem ceļiem ir bijis piedzīvojumiem bagāts. Šādus stāsts "Tūrisma Gidam" ceļotāji uztic regulāri, tāpēc šoreiz neliela deva iedvesmas, kas, iespējams, pamudinās doties līdzīgā ceļojumā.

Kājām apkārt Islandei: Agates ceļojums ar grūtībām un pasakainiem skatiem

Agatei Ķīselei ļoti patīk aktīvi rosīties. Aiziet uz klinšu sienu pakāpelēt, būt dabā, iet pārgājienā vai braukt ar velosipēdu. Vairāk nekā 10 gadus Agate darbojas Latvijas Skautu un gaidu organizācijā, kur iesaistās gan nodarbību vadīšanā, gan nometnēs. Vēl viena viņas kaislība ir ceļošana.

Izaicinot sevi un ceļā pavadot vairākas dienas: seši ceļotāji un viņu garie pārgājieni
Foto: Privātais arhīvs


Agate priekšroku dod ilglaicīgai ceļošanai – kad biļete nopirkta vienam virzienam. Tieši tad, kā stāsta pati, pārņem sajūta, ka tu nevis ceļo, bet dzīvo jaunajā vietā, vairāk iepazīstot dabu, cilvēkus, kultūru, dzīvesveidu, klimatu, pati sevi un visu, kas ir apkārt. Šādi ceļojot, Agate nolēmusi, ka viņas nākamais galamērķis būs Islande, uz kuru arī aši iegādājusies vienvirziena biļeti un nolēmusi apiet apkārt šai salai.

"Man gribējās veidot pašai savu maršrutu, tāpēc atmetu domu par jau gatavām garo kilometru takām. Gribējās būt vietā, kur varu justies droši, jo ceļoju viena un ar kājām, visu laiku guļot teltī. Protams, gribēju būt arī vietā, kur var redzēt visādus dabas brīnumus un uzkāpt kādā kalnā, un arī tur, kur laikapstākļi būtu izaicinošāki," par savu lēmumu teic ceļotāja.

Lasīt vairāk

Source

Tūrismagids

Tags

Ceļojums
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form