Pamest ikdienu un ar busiņu doties lielajā dzīves ceļojumā – Madaras un Emīla stāsts
Foto: Inga Vīņaude

Madara un Emīls Senkani nupat devušies savā lielajā dzīves ceļojumā pa Eiropu, krasi mainot savu ikdienu un ar busiņu dodoties piedzīvojumā, kas, kā plānots, varētu ilgt aptuveni pusgadu. Par ideju, iecerēto maršrutu un dzīvi uz četriem riteņiem stāsta atraktīvais pāris.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Madara un Emīls Senkani iepazinās reklāmas aģentūrā, kādu laiku pastrādājuši kopā, ieskatījās viens otrā nopietnāk un pirms gada iestūrēja laulības ostā.

Kā stāsta smaidīgais pāris, ceļošana abiem vienmēr bijusi tuva – jau bērnībā vecāki abus ņēmuši uz tuvākām un tālākām vietām, bet tagad Madara un Emīls izbauda viens otra kompāniju savos kopīgajos ceļojumos. Abi pabijuši daudzās Eiropas valstīs, ASV, bet vēl neizpētīta palikusi Āzija un Dienvidamerika. Tomēr, kā teic Emīls, – visam savs laiks!

"Ir skaidrs, ka labs draugs ne vienmēr ir labs ceļabiedrs, tādēļ bijām īpaši priecīgi, kad jau pirmajā braucienā uz pavisam netālo Viļņu izrādījās, ka mums saskan arī šajā jomā. To pierādīja gan laiskās dienas Venēcijā ar dzirkstošo vīnu plastmasas pudelēs un picas šķēlēm, gan vairāku nedēļu ilgs Floridas apmeklējums – līdzīga attieksme pret ēšanu, tērēšanu un baudīšanu ceļojuma laikā ir zelta atslēga, kas mums uz abiem iedalīta," par vienotību ne tikai ikdienā, bet arī ceļošanā stāsta Madara.

Tags

Ceļojums Lasāmgabali Ar auto Ceļojuma veidi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form