10 apburošas un vilinošas Horvātijas salas
Foto: Shutterstock

Horvātijas popularitāte šķietami aug nevis pa dienām un stundām, bet gan minūtēm. Šī valsts ceļotāju uzmanību piesaista ne tikai ar vēsturiskajām un skaistajām pilsētām, bet arī daudzveidīgajām salām, no kurām teju vai grūti izvēlēties savai gaumei piemērotāko. Lai neapjuktu piedāvājuma klāstā, portāls "Telegraph" aicina iepazīties ar vairāku salu "stiprajām pusēm" jeb to, kāda veida atpūtu tur iespējams sagaidīt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Labākā vieta mierpilnām brīvdienām – Dugi Otoka

Šī Horvātijas sala stiepjas aptuveni 45 kilometru garumā, tāpēc tai loģiski dots nosaukums "Garā sala". Iedzīvotāju tajā ir pavisam maz, tāpēc šeit iespējams baudīt netraucētu atpūtu dabas ielokā. Salā ir skaistas pludmales, kuras vislabāk apmeklēt nesezonas laikā. Neskatoties uz mazo iedzīvotāju skaitu, aktuālākajā ceļošanas laikā jārēķinās, ka vieni pludmalē nebūsiet.

Starp citu, uz Dugi Otoka atrodas arī Miera sālsezers, kas ir fantastiska vieta, kurā baudīt dabas skaistumu. Sālsezeru visērtāk apmeklēt, atpūšoties Zadarā un dodoties dienas izbraukumā ar kuģīti uz Garo salu. Vairāk par unikālo vietu uzzini šeit.

10 apburošas un vilinošas Horvātijas salas
Foto: Shutterstock

Tags

Salas Ceļojums Horvātija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form