10 neparasti un pārsteidzoši galamērķi, kuri šogad kļūs par ceļotāju aktualitāti
Foto: Shutterstock

2018. gads ir veiksmīgi sagaidīts, kas nozīmē, ka jāmetas atpakaļ darbos un jāsāk īstenot jaunā gada apņemšanās. Iespējams, kāds šajā sarakstā iekļāvis arī jaunu un neparastu vietu iepazīšanu, tāpēc vēlamies pastāstīt par 10 interesantām un neparastākām vietām pasaulē, kuras šogad varētu kļūt par iemīļotiem tūristu galamērķiem, BBC ekspertuprāt.

Neatklātais Balkānu dārgums - Serbija

Balkānu valstis savu popularitāti nezaudē, tāpēc daudzi turpina savos ceļojumos doties, piemēram, uz burvīgo Horvātiju vai noslēpumaino Melnkalni. Turpretī braucienu uz turpat blakus esošo Serbiju līdz šim izvēlējies vien retais, tāpēc 2018. gads šajā statistikā varētu ieviest korekcijas.

Serbijas galvaspilsēta Belgrada pēdējos gados apstiprinājusi, ka naktsdzīve šeit ir ne mazāk sliktāka kā citās lielajās Eiropas valstīs. Pozitīvi uzsverams fakts, ka pilsēta attīsta arī šo atpūtas lauciņu, verot durvis jaunām, augstas kvalitātes vietām.

Bieži tūristi izmanto iespēju izbraukt ar Balkānu ekspresi, kura maršruts ved no Belgradas uz Bāru. Ceļa garums ir 550 kilometri, un brauciena laikā ir iespēja baudīt brīnišķīgus dabasskatus. 2017. gadā tas tika atklāts no jauna pilnā krāšņumā, tāpēc tagad tūristi var sparīgi atkal doties pilnvērtīgā ceļā.

  • Ar dažādām skaistām un pārsteidzošām Balkānu vietām iepazīties var šajā rakstā.

Tags

Austrālija Japāna Kambodža Malta Meksika Peru Phjončhana 2018 Serbija Krēta Lisabona
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form