10 vietas pasaulē, kurās smelties garīgo enerģiju un izbaudīt dabas krāšņumu
Foto: Shutterstock

Pasaulē ir pārsteidzoši daudz reliģisku vietu - neatkarīgi no ticības vai piederības kādai reliģijai, tajās ikviens var smelties ne tikai jaunu enerģijas pieplūdumu, bet arī vienkārši izbaudīt krāšņus dabas skatus. "The Telegraph" izveidojis sarakstu ar 10 vietām, kuras cieši saistītas ar dažādām reliģijām - arī tu vari izrauties no ikdienas steigas un tajās gūt iekšējo mieru.

La Mezquita, Kordova, Spānija

Mezquita spāņu valodā nozīmē mošeja, taču Kordovā šī vieta ir kas vairāk. Pēc tam, kad astotajā gadsimtā islāmisti uzvarēja Ibēriju, Kordovas bazilika tika sadalīta starp musulmaņiem un kristiešiem. 784 gadus pēc Jēzus Kristus dzimšanas sākās jaunas mošejas celtniecība ar apelsīnu koku pagalmu, lūgšanu zāli ar neskaitāmi daudz arkām.

16. gadsimtā tika uzbūvēta arī katoļu katedrāle un blakus izveidots minarets jeb tornis, kas atrodas pie mošejas – tornis ir viena no svarīgākajām mošejas sastāvdaļām. Rezultātā šajā vietā ir dažādu arhitektūras stilu un reliģiju sajaukums, padarot ēku par vēl iespaidīgāku.

Šo vietu iespējams izstaigāt arī virtuāli – tūri meklē šeit.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl