9 idejas romantiskiem un neaizmirstamiem kāzu ceļojumiem
Foto: Shutterstock

Pavasaris straujiem soļiem tuvojas ne tikai kalendāra datumos, bet arī laika apstākļos, kuri ar katru dienu kļūst nedaudz siltāki. Tas nozīmē, ka drīz sāksies aktuālais kāzu un attiecīgi arī īpašo ceļojumu jeb medusmēnešu laiks, kas jaunajam pārim ir ne mazāk svarīgs laiks, ko pavadīt divvientulībā. Lūk, 10 iecienīti kāzu ceļojumu galamērķi, kuros jaunlaulātajiem tiek dota iespēja izbaudīt neaizmirstamu atpūtu!

Taču kāzu ceļojumam var izvēlēties arī netipiskāku galamērķi – šajā stāstā aprakstīts kādu jaunlaulāto medusmēnesis Odesā.

Tuluma, Meksika

Nereti jaunais pāris izvēlas doties ceļojumos uz siltajām zemēm, lai varētu gulēt gaišajās smiltīs un peldēties vilinošos ūdeņos, taču galamērķa izvēle lielā mērā atkarīga arī no mēneša, kad plānots doties (ar "siltajiem" galamērķiem vasarā jābūt uzmanīgiem un jāpārliecinās, ka tur nav nepanesami karsts). Taču Tumuma Meksikā ir viena no skaistām un eksotiskām vietām, kuru tiešām ir vērts izvēlēties savam kāzu ceļojumam.

Daudzu izvēle nosliecas par labu Meksikai, jo tajā ir neskaitāmi daudz pludmaļu, lieliskas vietas snorkelēšanai un dažādas ūdens aktivitātes par pieņemamām cenām. Par neparastu vietu Tulumā, kuru dēvē par "nirēju paradīzi", lasi te. Tāpat netrūkst jauku un romantisku vietu maltītēm un divvientulībai.

Protams, arī šeit ir viesnīcu kompleksi, kuros par palikšanu var būt jāmaksā pat 400 eiro par nakti, bet ir arī lētākas, taču ne mazāk piemērotas vietas romantiskam braucienam (piemēram, "Tulum's Freedom Paradise").

Tags

Ceļojums Eiropa Franču Polinēzija Grieķija Horvātija Kāzas Meksika Parīze Venēcija Portugāle Toskāna Venēcija

Comment Form