Acis tiešām nemāna: iespaidīgi brīnumi dabā, kas raisa ilūzijas sajūtu
Foto: Shutterstock

Pētot ceļojumā plānā iekļaujamās apskates vietas, cilvēki bieži vien jūtas kā saldumu veikalā, kurā grūti izvēlēties pašas garšīgākās konfektes – iespaidīgas pilis, hipsterīgas kafejnīcas, interaktīvi muzeji un elpu aizraujošas ainavas liek apjukt plašajā piedāvājumā! Taču reizēm, ieraugot fotogrāfijas, gribas izberzēt acis, cenšoties saprast, vai bildē redzamā vieta patiesi atrodas uz šīs zemeslodes un ir vistīrākā realitāte.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iedvesmojoties no "Reader's Digest", iepazīstinām ar vietām, kas varētu pārsteigt pat pieredzējušus ceļotājus!

Sāls līdzenumi Bolīvijā


Ja kādreiz ceļi veduši uz Bolīviju, viena no pirmajām vietām, kur daudziem gribas paviesoties, ir Ujuni sāls līdzenumi. Neparastā ainava, kas veidojusies, ūdenim klājot sālsezera virsmu, ir patiesi iespaidīga un veido ilūziju, ka cilvēks pastaigājas pa ūdens virsmu. Taču, kad ūdens izžuvis un neklāj sāls kārtu, skats var šķist kā no citas planētas.

Acis tiešām nemāna: iespaidīgi brīnumi dabā, kas raisa ilūzijas sajūtu
Foto: AP/Scanpix

Starp citu, šī sāls tuksneša augstākie "kalni" un dziļākās "ielejas" ir vien dažus milimetrus lieli. Vairāk par līdzeno vietu uzzini šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form